YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç'tan Birand açıklaması
Arınç'tan Birand açıklaması
17 Ocak 2013 12:02
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Kanal D Haber Grup Başkanı Mehmet Ali Birand'ın sağlık durumuyla ilgili, ''Yoğun bakımda, Şu anda hayatta. Ümit ederiz ki sağlığına kavuşsun'' dedi.

 

Gazetecilerin, Mehmet Ali Birand'ın hayatını kaybettiğine dair iddialarla ilgili soruları üzerine Arınç, şunları söyledi:
 
''Böyle bir açıklama geldi ama daha sonra hastane yetkilileriyle ilişki kuruldu. Yoğun bakımda. Şu anda hayatta. Ümit ederiz ki sağlığına kavuşsun. Çok sevdiğimiz bir insan. Program sırasında böyle bir haber alınca çok üzüldük. Sonra hemen haber tekzip edildi. Dün geceden itibaren yoğun bakımda olduğunu biliyoruz. Ben de biraz sonra hastaneye ziyaret etmeye gideceğim. Mehmet Ali Birand, Türkiye için büyük bir değerdir. Umarım sağlıkla, hayırlı, uzun ömürlerle yoluna devam etsin. Gerek oğlu gerek hekimlerden aldığım bilgi, özellikle kalp ile ilgili tedavisinin devam ettiği yönünde. Şüphesiz yoğun bakıma girmem, kendisini görmem mümkün değildi. Ama telefonla oğlu ile görüştüm. Herkesten dua bekliyorlar, sağlık durumunun iyiye gittiğini ifade ediyorlar. Hayatta bulunduğunu söylüyorlar''
 
 
 

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler