YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç'ı şoke eden Çelik, şimdi de Saray'da...
Bülent Arınç'a 'Fethullah Gülen'in öldüğü söyleniyor. Bu konu hakkında ne diyeceksiniz?' diye soru yönelten ve akredite olmadığı ortaya çıkan Nevin Çelik şimdi de Cumhrubaşkanlığı Sarayı'nın basın odasında görüldü.
Arınç'ı şoke eden Çelik, şimdi de Saray'da...
10 Mart 2015 / 07:12 Güncelleme: 10 Mart 2015 / 07:15

Twitter adresinden, Cumhurbaşkanlığı Sarayı Basın Odası’nda beklediğini duyuran Çelik, yine kafa karıştırdı.
 
Basın kartı olmamasına rağmen Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı konutunda rahatça giren Nevin Çelik, daha önce bir haber sitesi için çalıştığını söylemişti ancak  ancak o site Çelik’i yalanlamıştı.
 
Arınç'a yönelttiği soru sonrası dikkatleri üzerine çeken Nevin Çelik isimli kişinin, hangi medya kuruluşunda çalıştığı belirlenemedi. Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü kayıtlarında gazeteci olduğuna dair kayıt bulunmadığı açıklanmıştı. Başbakanlık binasına gazeteci olduğunu söyleyerek girip çıkan Nevin Çelik, Cumhurbaşkanlığı Sarayı Basın Odası’nda beklediğini duyuran twitler ve fotoğraflar paylaştı.
 
Başbakanlık kaynakları, adının Nevin Çelik olduğunu söylenen kişinin, kendilerine bir sarı basın kartı ibraz ettiğini, ancak Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun programlarını izlemek üzere yapılan akreditasyon için gerekli ''kurum yazısını'' sağlayamadığını kaydettiler.

Başbakanlık kaynakları, söz konusu kişinin uzun süredir sarı basın kartı ibraz ederek, Başbakan Davutoğlu'nun programlarını izlediğini, hatta Başbakanlık muhabirlerine tahsis edilen basın aracına bindiğini doğruladılar.
 
Nevin Çelik dün Twitter hesabında paylaştığı resimde ise Cumhurbaşkanlığı Sarayı basın odasında olduğunu duyurdu.

Çelik peş peşe attığı Tweet'lerde şöyle dedi:

07:28
 // mustafa
kafalar hoca'nın öldüğüne hazırlanıyor.
ahmet kaya ölümü gibi olacak galiba.. ....
10 Mart 2015 07:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler