YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arınç: Başbakan'a sorun o zaman!
Arınç: Başbakan'a sorun o zaman!
14 Şubat 2014 23:00
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Halk Bankası eski Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın tahliyesinin sorulması üzerine, ''Hiçbir şey düşünemiyorum. Ne tahliyesinden haberim var, ne de tahliyesi üzerine söyleyecek bir çift sözüm var'' dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, açılışını gerçekleştirdiği Beyoğlu Hüseyin Ağa Camii’nde cuma namazını kıldı.

Cami çıkışında basın mensupların sorularını yanıtlayan Arınç, Halk Bankası eski Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın tahliyesine ilişkin, "Hiçbir şey düşünemiyorum. Ne tahliyesinden haberim var, ne de tahliyesi üzerine söyleyecek bir çift sözüm var" ifadelerini kullandı.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a Gezi Parkı olayları sırasında Kabataş İskelesi’nde Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu’nun gelinine yönelik saldırı girişimine ilişkin yeni yayınlanan görüntüler de soruldu. Bir televizyon kanalında yayınlanan görüntülerle ilgili değerlendirme yapmayacağını söyleyen Arınç, "İzlemedim. Olayın üzerinde epey zaman geçti. Bunlar medyada yer alacak şeyler. Okuyanlar farklı farklı değerlendirebilir. Bana sorulacak şeyler değil. Başbakana sorun o zaman. İddia onunsa bu konuda ne düşündüğünü ise kendisine sorulur" şeklinde konuştu.

Bülent Arınç, demokratikleşme paketine ilişkin bir soru üzerine, "Biliyorsunuz komisyondan geçti, genel kurula gelecek. Genel kuruldan farklı bir şekilde de çıkabilir. Komisyondan geldiği gibi de çıkabilir. Oradaki değerlendirmelere dikkat etmemiz lazım. Ben bu konuda hakkındaki görüşlerimi da ha önce açıkladım" diye konuştu.

Arınç, Başbakan Erdoğan AK Parti’deki 3 dönem kısıtlamasına ilişkin ’Arkadaşlarımdan teklif gelirse değerlendirilir’ dediğinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi:

"3 kez üst üste Başbakan arkadaşlarımdan teklif gelirse değerlendirilir diyorsa o arkadaşlarından birisi ben değilim. Benden böyle bir teklif gelmez. Diğer arkadaşları bilemiyorum"

 

 

İHA

13:21
 // ÇELİK EĞİLMEZ KIRILIR
Kardeş, ben birileri bravo desin diye yazmadım; gerçek ne ise onu yazmaya çalıştım. Bundan iki yıl önce de, İ.Naim Şahin Parti'den istifa etmezse ya da kovulmazsa, benden AKP'ye oy moy yok demiştim. Hala partide gereksiz ve şakşakcı adamlar var. Davutoğlu ve Erdoğan'dan başkası yalan diyen de benim. Yine de anlayışını tebrik ediyorum. Bize sorgulayan adamlar lazım....
15 Şubat 2014 13:21
02:14
 // Bravo
Sözünün yerde kaldığı zamanlar da var ama gene de ayrı bir durusun var helal olsun...
keşke 4 dönem olarak başta anlassaydınız demekten de kendimi alamıyorum......
15 Şubat 2014 02:14
00:22
 // VAR BİR DERDİ AMMAA...?
Bu adamın partiye ne hayrı var kovun gitsin. Partide iken; yaşşşaa!, istifadan sonra; yuuh! Diyenlerden değilim. Sayın Arınç, parti için çok gereksiz bir adam. Hatta şüphelerim de, kendisine yönelik yok değil. Halis muhlis Feto'nun Partideki elçisi sanki....
15 Şubat 2014 00:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler