YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arcayürek başörtü düşmanlığına devam ediyor
Geçtiğimiz günkü yazısında Hayrünnisa Gül ve Emine Erdoğan’a hakaret eden Cumhuriyet Gazetesi yazarı Cüneyt Arcayürek bugün de başörtülü kadınlara hakaretlerini sürdürdü.
Arcayürek başörtü düşmanlığına devam ediyor
05 Eylül 2013 / 14:05 Güncelleme: 05 Eylül 2013 / 14:09

Cüneyt Arcayürek 3 gün önce, “At gözlüğüne benzer türban. İki kaş, iki göz, bir burun ve ağzı açık. Bir de eli. İlla ki baştan aşağı örtülü başkumandan (Cumhurbaşkanı) eşi Hayrünnisa Hanım’ın elini sıkarken, önünde baştan aşağı kapalı siyahlar giymiş, şişmanlıktan adeta yuvarlanarak yürüyen eşi Emine Hanım; John Kerry ile bir zamanlar dostu olan Obama’nın açıklamalarına aklı takılı…” diye bir yazı yazmış ve büyük tepki görmüştü.

Cumhuriyet gazetesi yazarı bugün de başörtüsüne nefretini, “Şimdi de kılık kıyafet özgürlüğüdür diye başı kapalı, ama vücudunun her yeri oynak giysili kadınların yalnız halkı değil, laik devlet çağdaşlığını temsil eden Millet Meclisi’nde de boy göstermesi hazırlığı içinde.” diyerek kustu.

KEMALİST MAGANDALAR
 // YOBAZLIĞIN ADI LAİKLİK OLMUŞ
Başörtüsü bu milletin kutsalıdır. Bayrağa hakaret edenlerle aynı katagoriye alınmalıdır. ODTÜ denen terör yuvasında kemalist magandalar istemiyoruz. Asıl gerici ve yobaz bunlardır. Odtü lü embesiller, bu şaklaban ve benzerlerinden feyz alıyor. Ya yenilgiyi kabul edersiniz, ya da bu ülkeden defolup gidersiniz....
05 Eylül 2013 Perşembe 20:25
senşefsiz sn ailen bütün giysilerini çıkar ozaman hayvanlardan farkın k
 // aziz isen
Aynı cümleleri Atatürk'ün anası içinde kullansana onunda başıkapalı sen. Eşinle çıplak dolaş ama insanların inancıyla uğraşma kanıbozuk okumuş cahil...
05 Eylül 2013 Perşembe 16:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler