YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arakan'da Müslümanlar, böyle katlediliyor
Myanmar'ın (Burma) Arakan bölgesinde Budist çetelerin Müslümanlar'a yönelik şiddet eylemleri devam ediyor.
Arakan'da Müslümanlar, böyle katlediliyor
31 Ekim 2013 / 21:00 Güncelleme: 31 Ekim 2013 / 21:06

Bölgedeki Budist çeteler, güvenlik güçlerinin seyirci kaldığı saldırılarda, Müslümanlara terör estirmeyi sürdürüyor. Adını, Müslüman katlimanın yapıldığı vahşet haberleri ile duyuran Arakan, yeni bir katliam haberi ile gündeme geldi.

Arakan’da, 24 Ekim'de kaydedilen görüntüler Müslümanlara karşı sürdürülen kitlesel şiddetin tüm vahşeti ile devam ettiğini gözler önüne seriyor.

Arakan’da sırf Müslüman oldukları için 10 Müslüman, Budist çetelerce yakalanıp yerde öldürüseye dayak yerken görülüyor. Ellerinde bıçak ve sopa olan çeteler yerde son nefeslerini vermekte olan Müslümanlar'ı vahşice vurup öldürüyorlar.

Bu arada Tayland’a sığınan ya da resmi görevlilerce gözaltına alınan Arakanlı Müslümanlar, köle olarak satılıyor. Taylandlılar, her bir Arakanlı için 4 bin TL civarında para istiyor.

abd israil neyse çin tayland myanmar da o
 // murat poyraz
kalpte olmayınca ALLAH korkusu işte bu görüntüler ortaya çıkıyor. bu görüntülere sebep olan şeytanla bir namazımıza geçirmemize çalışan şeytan aynı şeytan. bunu böyle düşünsek vesveselerden daha iyi korunuruz....
31 Ekim 2013 Perşembe 22:51
RABBİM den utandım
 // murat poyraz
yediğim den içtiğimden utandım. hepimize vebaldir bu görüntüler...
31 Ekim 2013 Perşembe 22:42
21:15
 // ARAKANDA NE İŞİMİZ VAR DEĞİLMİ?
Kan dondurucu, insanlık dışı görüntüler. Bunların müslüman yada başka bir dinden olmasının hiç bir önemi yok. Gökten hz İsa şu an inmeyeceğine göre, kim dur diyecek bu vahşilere....
31 Ekim 2013 21:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler