YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Antalya'nın en büyüğüne kayyum atandı!
Antalya'nın en büyüğüne kayyum atandı!
13 Ekim 2016 15:00
Antalya'da FETÖ'ye yönelik gerçekleştirilen soruşturmalar kapsamında, Antalya'daki en büyük alışveriş merkezi MarkAntalya'yı da bünyesinde barındıran MLC Döner Gıda Et ve Et Ürünleri Restoran Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne kayyum atandı.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik soruşturma kapsamında, Kadıahmetoğulları Asfalt İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile Antalya'daki en büyük alışveriş merkezi MarkAntalya'yı da bünyesinde barındıran MLC Döner Gıda Et ve Et Ürünleri Restoran Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne kayyum atanmasını talep etti. 

Savcılığın talebini değerlendiren Antalya 5. Sulh Ceza Hakimliği, söz konusu şirketlerin kapsam ve faaliyet alanlarını dikkate alınarak, 674 sayılı KHK'nın 19/2 ve CMK'nın 133/1 maddeleri gereğince, TMSF yönetim organlarının tüm yetkilerini kullanmak üzere şirketlere kayyum olarak atanmasına karar verdi.

Kadıahmetoğulları AŞ'nin sahiplerinden iş adamı Hilmi Ünal'ın FETÖ/PDY soruşturması kapsamında arandığı ifade edildi. 

KÜRESELLER HARİÇ
 // **
NEREDE EN BÜYÜK VARSA YA FETÖCÜDÜR YADA FETÖNÜN KUCAGINA ALINMIŞTIR VEYA GÖZDEN KAÇMIŞTIR AHTAPOT GİBİ SARMIŞ VATAN HAİNLERİ GÜZELİM MEMLEKETİ....
13 Ekim 2016 Perşembe 18:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler