YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Annemi nasıl öldüreyim anketi yaptı
Annemi nasıl öldüreyim anketi yaptı
Annemi nasıl öldüreyim anketi yaptı
28 Mayıs 2008 / 12:04 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

17 yaşındaki genç, tartıştığı annesini boğarak öldürdü. Cesedi banyoda satırla 6 parçaya ayıran genç, poşetlediği parçaları evin inşaat halindeki ikinci katında sakladı.Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde 17 yaşındaki bir genç, tartıştığı annesini bıçakladıktan sonra boğarak öldürdü. Cesedi evin banyosunda satırla 6 parçaya ayıran genç, poşetlere koyduğu parçaları evin inşaat halindeki ikinci katında sakladı.


Hamitler Mahallesi'nde oturan iki genç, polisi arayarak 2. Nergis Sokak'ta oturan M.F'nin (17), annesi Asiye F'yi (46) öldürdüğünü söylediğini ve cesedi taşımak için kendilerinden yardım istediğini bildirdi.


İhbar üzerine söz konusu eve giden güvenlik güçleri, iki katlı evin inşaat halindeki son katında Asiye F'nin parçalanarak 6 poşete konulmuş cesedini buldu.


Güvenlik güçleri, cinayeti işlediği iddia edilen M.F'yi bir internet kafede yakaladı. Emek Polis Merkezine götürülen M.F, daha sonra Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.


Güvenlik güçlerince yapılan araştırmalarda, M.F'nin annesiyle sık sık tartıştığı, bu konuda annesi tarafından şikayet edildiği dayısından uyarı aldığı belirlendi.


Son olarak evde fritözde patates kızarttığı öğrenilen M.F'nin, kendisine kızan annesini yine yaşadığı bir tartışmanın ardından vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladığı, daha sonra boğduğu anlaşıldı.


Zanlı M.F'nin, banyoya taşıdığı annesinin cesedini satırla 6 parçaya ayırdığı, her parçayı ayrı poşetlere koyup inşaat halindeki üst katta gizlediği tespit edildi.


Bir çay bahçesinde garson olarak çalışan M.F'nin, olaydan bir gün sonra oturduğu semtteki bir internet kafede iki arkadaşına, ''annemi öldürdüm, cesedini parçaladım. Taşımak için bana yardım eder misiniz?'' dediği, bunun üzerine arkadaşlarının durumu polise bildirdikleri öğrenildi.


Zanlının internet aracılığıyla, ''annesini nasıl öldüreceğine'' dair anketler yaptığı ve çevrede bu yönde zaman zaman konuştuğu öne sürüldü.


M.F'nin babasının bir nakliyat firmasında TIR şoförü olarak çalıştığı iki ablasının da üniversitede eğitim gördükleri kaydedildi.


Anne Asiye F'nin poşetler içindeki parçalanmış cesedi Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, zanlı M.F'nin, sorgulamasının ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler