YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Anneler şiddet, terör yandaşlarına kucak!
Çocukları PKK’lılar tarafından kaçırıldığı için Diyarbakır Belediyesi bahçesinde oturma eylemi yapan gözü yaşlı annelere her türlü şiddeti uygulayıp attıran HDP’li Kışanak, sağlık koridoru kurulması için eylem yapan terör yandaşlarına kucak açtı.
Anneler şiddet, terör yandaşlarına kucak!
10 Ocak 2016 / 06:30 Güncelleme: 10 Ocak 2016 / 06:08

2 Haziran'da AKŞAM'ın sayfasına taşıdığı haberde Belediye Başkanı Gülten Kışanak'ın talimatıyla önce bahçeye köpüklü su dökülüp çıkarılan ailelere zabıta ve kazma kürekli işçiler saldırmıştı.

HDP'li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi safının halktan değil terör örgütü PKK'dan yana olduğunu bir kez daha tescilledi. Belediye, çocukları PKK tarafından dağa kaçırıldığı için oturma eylemi yapan aileleri önce köpüklü suyla bah- çeden atmış ardından yol kenarında devam eden eyleme zabıtayla müdahale etmişti.

SAĞLIKÇILARI BAĞRINA BASTI

Bununla da yetinmeyen belediye eyleme refüjde devam eden ailelerin üstüne kazma kürekli işçileri gönderip burada da barındırmamıştı. Diyarbakın Büyükşehir Belediyesi Sur'u yakıp yıkan ve çatışmalarda yaralanan teröristlerin tedavisi için sağlık koridoru açılması için 1 aydır eylem yapan PKK yandaşı sağlıkçıları ise bağrına bastı.

TERÖR DESTEKÇiLERi KIŞANAK'IN BAŞ TACI!  

Sur'da yaralanan PKK'lılar için 'Sağlık Koridoru' açılmasını isteyen sağlık çalışanları bir aydır belediye önünde oturma eylemi yapıyor. Eş başkanların talimatıyla çay, kahve, salep ve sıcak çorba ikram ediliyor. Oysa ki HDP'li belediye 40 dereceyi bulan sıcakta gözü yaşlı ailelere bir bardak suyu çok görmüştü! Aileler bu durum karşısında "Bize zulmedenleri şimdi daha iyi anlıyoruz. Onlar da teröristlerin safl arındaymış" dedi.  

AKŞAM

ADALETİ SAVUNANLAR NE YAPIYOR?
 // Ömer
BDP li belediyelerin ne oldukları neye hizmet ettikleri malum.haklı olarak eleştirilir,haber yapılır vs. sonuç olarak farklı dünya görüşlerine sahip farklı inanaca sahip kişileriz bundan ötürü eleştirebiliriz hata yaptıkları bazı fiilerden dolayı lanetleyebiliriz. Peki:23.85 TL su faturası için atık su bedeli:11 TL,ŞBYOB: 5 TL,KDV:3.07 - KVD tutarı 1.08,ÇTV 1.94 , Tüketilen Su bedeli 23.85 TL iken. 45.94 TL yani iki kat fazlası ile halktan gaspeden birilerini haber yapmama eleştirmemek nedir?...
10 Ocak 2016 Pazar 13:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler