YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'yı karıştıran ihbar!
Ankara'yı karıştıran ihbar!
24 Mart 2010 07:33
Ankara’da bir ihbar daha geldi, suikast alarmı verildi!

“İkİ hafta içinde bir devlet görevlisi suikaste kurban gidecek” ihbarının ardından bir ihbar daha gelince Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için alınan güvenlik önlemleri dün daha da artırıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait bomba yüklü sivil kamyonu ihbar eden “mehmetali” rumuzlu muhbir, geçen hafta “iki hafta içinde büyük bir devlet görevlisi suikaste uğrayacak” ihbarıyla Emniyeti ayağa kaldırdı. Ardından ismi açıklanmayan bir kişi bu kez “Hedefte Erdoğan var” ihbarında bulununca Emniyet ve Başbakan’ın korumaları alarma geçti.

ABD Başkanı Barack Obama’nın Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geldiği gün uygulanan güvenlik önlemleri bu kez de Başbakan Tayyip Erdoğan için hızla devreye sokuldu. Meclis dışında içinde polis kademeli yeni bir barikat oluşturuldu. Başbakan Erdoğan’ın geçiş yapacağı Meclis Şeref Holü ve muhalefet kulisi tedbir olarak boşaltıldı. Şehir dışından gelen bazı gruplar, kalabalık olduğu ve güvenlik zaafiyeti yaratabileceği gerekçesiyle Meclis’e alınmadı.

‘İki hafta içinde bir devlet görevlisi suikasta kurban gidecek’ ihbarının ardından yeni bir ihbar daha gelince Başbakan için dün görülmemiş güvenlik önlemleri alındı

TSK’ya ait bomba yüklü kamyonu ihbar eden “mehmetali” rumuzlu muhbir geçen hafta “İki hafta içinde büyük bir devlet görevlisi suikasta uğrayacak” ihbarıyla Emniyet’i ayağa kaldırdı. Ardından ismi açıklanmayan bir kişi “Hedefte Erdoğan var” ihbarında bulununca Başbakan’ın korumaları alarma geçti.

Obama önlemleri

Obama’nın Meclis’e geldiği gün uygulanan güvenlik önlemleri hızla devreye sokuldu. Meclis dışında ve içinde polis kademeli barikat oluşturdu. Başbakan’ın geçiş yapacağı Meclis Şeref Holü ve muhalefet kulisi boşaltıldı. Şehir dışından gelen bazı gruplar kalabalık olduğu gerekçesiyle içeri alınmadı.

 

Vatan

ÖNCE ALLAH'A SONRA EMNİYETİMİZE GÜVENİYORUZ !
 // SALİH
Tedbir alınır taktire bırakılır taktir ne ise o olur.Biz ölmekten öldürülmekten korkacak bir millette değiliz.Hortumcular saltanatçılar şunu iyi bilsinlerki Milletin ağzına bal çalındı sonu bugünden daha iyi olacak,çünki insan denemediğinden çekinir bu iktidar anlayışı ve uygulaması taktir görmüştür,laf ebelerinin işi bitmiştir,gerçekçiler daima iktidar olarak devam edecek.Halıkta biliyor artık balıkta biliyor sonuç bu.Sonra tayyipler yüzde 99 bitmezki !...
24 Mart 2010 09:54
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler