YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'daki patlamayı Twitter'dan duyurmuş
Ankara Sıhhiye Meydanı'nda bugün "Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi, Barış Emek Demokrasi" konulu yürüyüş öncesinde düzenlenen bombalı saldırıyla ilgili çok çarpıcı bir detay ortaya çıktı.
Ankara'daki patlamayı Twitter'dan duyurmuş
10 Ekim 2015 / 17:20 Güncelleme: 10 Ekim 2015 / 17:29

"BÜYÜK BİR KATLİAM OLABİLİR"

Dün gece Twitter'da Pir Ozan Abdal (@AnotolyTodorov) isimli hesaptan yapılan paylaşımda "En korkunç ihtimal de, Suruç v2 olabilir. Olası bi bombalı eylem en büyük katliamlardan birine yol açabilir, bu gayet ihtimal dahilinde. Mitingin yasal olması katliamın siyasi çılara dönüşmesine vesile olur, bu durum bile böyle bi saldırının ihtimalini arttırıyor" ifadelerine yer verildi.

"YARIN ORADA ÖLÜRSEM..."

Hesaptan ayrıca, "Yarın orada ölürsem, asla ve asla ülkesini sevmedi demesinler. Ben bu ülkeyi, Edirneden Ardahan'a kadar çok sevdim" şeklinde bir veda mesajı da yayınlandı.
 
Dün gece 00.22'den sonra seri halinde paylaşılan 8 twit şöyle:

1-079.jpeg

2-037.jpeg

 // Rasim DUMAN
"Dogan gorunumlu Sahin"... Ferdi ve masumiyet maskeli, aptalca va ahmakca bir "kara propaganda" oyunu. Tabii, yersek... Organizatorler CİA,MOSSAD,Mİ5,BND veya hepsi birden olabilir. Maksat "eylem yapilacagi ihbar edilmisti ama, devlet tedbir almadi" dedirtmek ve katliamin sorumlulugunu hukumetimize - ve dolayisi ile, AK Parti'ye - yuklemek. Bu "numara" cok bayatladi, lakin bunun muptelasi o kadar cok "sazan" var ki bu ulkede......
10 Ekim 2015 18:28
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler