YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da ulaşıma zam
Ankara'da ulaşıma zam
27 Aralık 2010 14:38
Anakara Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşımdan zarar ettiğini söyleyen Melih Gökçek, Ankaralı'ya kötü haberi verdi...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, gazetecilerin sorularını yanıtladı...

Ankara'da ulaşım ücretlerine yapılması planlanan zam konusundaki soru üzerine  Gökçek, ulaşıma zam geleceğini ancak zam oranı ile ilgili kararın, UKOME tarafından verileceğini söyledi.

Bir zammın geleceğini, ancak zam oranının ne olacağı konusunda kararı UKOME'nin vereceğini belirten Gökçek, Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ulaşımdan zarar ettiğini ifade etti. Şu an alınan ücretlerin, belediyenin masraflarının ancak yarısını karşıladığını aktaran Gökçek, ''Yani belediye şu an yüzde 50 zarar ediyor. Yapılacak olan hiç bir zam, bu zararı karşılamayacaktır. Her ay, aldığımız otobüs ücretleri hariç, 10 milyon lira sübvanse yapıyoruz. Bir de aldığımız otobüsleri bunun üzerine koyarsanız zarar iyice büyüyor. Bu zammı yapmaya mecburuz. Bunun başka çaresi yok'' ifadelerini kullandı.

YALANCI
 // SERA MERA
BU ADAM ANKARAYI YEDİ BİTİRDİ. BU KIŞ GÜNÜNDE ZATEN İNSANLAR GAZ DERDİNDEYKEN ODUN KÖMÜR DERSİNDEYKEN ULAŞIMA ZAM. NEYMİŞ ZARAR EDİYORMUŞ. OĞLUNUN BİRİNE ANKARAGÜCÜNÜ ALAN DİĞERİNE TELEVİZYON KURAN GÖKÇEK BABA ULAŞIMA YAPTIĞI ZAMMI ÇOCUKLARININ OYUNCAKLARINA AKTARIR HERHALDE. BU ADAMDAN KURTULDUĞUMUZ GÜNLERİ ACABA GÖREBİLECEKMİYİZ......
27 Aralık 2010 15:19
Yalan
 // Selimzng
- Yalan söylüyor, otobüsler dolup taşıyor, ulaşımdan gelen paraları nereye aktarıyor Allah bilir....
27 Aralık 2010 15:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler