YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da karakola bıçaklı baskın
Ankara'da karakola bıçaklı baskın
08 Aralık 2009 14:43
Nallıhan'da 3 kişi bıçakla 4 askeri yaraladı

Ankara'nın Nallıhan ilçesinde bir benzin istasyonunda alacak verecek meselesinden çıkan kavganın ardından şikayet için İlçe Jandarma Komutanlığına gelen kişiyi takip eden 3 kişinin bıçakla saldırdığı 4 asker yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Bozyaka köyü yakınlarındaki bir benzin istasyonuna gelen minibüs sahibi A.D. ile istasyon sahibi M.B. alacak verecek meselesinden kavga etti.

Kavganın ardından şikayet için İlçe Jandarma Komutanlığına giden A.D'yi takip eden istasyon sahibi M.B. ile yeğenleri O.G. ve U.A. binaya zorla girmek istedi.

Görevli askerlerin engellemeye çalıştığı 3 kişi, iddiaya göre, askerlere bıçakla saldırdı.

Saldırıda 1'i uzman çavuş 4 asker çeşitli yerlerinden yaralandı.Nallıhan Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan yaralılardan sağlık durumu ciddi olan uzman çavuş Kenan Sarıgöz ameliyata alındı.

Nallıhan Kaymakamı Ömer Toraman, yaptığı açıklamada, benzin istasyonu sahibi M.B, yeğenleri O.G. ve U.A. ile minibüs sahibi A.D'nin gözaltına alındığını bildirdi.
 

olmaması gereken üzüntü verici bir olay...
 // bilmeden anlamadan herşeyi çok bilirmişçesine ko
olayın askeriyeyle bağlantılı olması son derece üzüntü verici bir olay.bu yönden bakarsak kınanacak bir olay olduğu aleni.ama şu da varki güvenlik güçleri hiç bir şahsın fedailiğini yapamaz tek fedailik yapacağı nokta ülke çıkarlarına olan noktadadır.ve şu yapılan yorumları görünce konuya tam anlamıyla vakıf olmadan konuşacaklarına aynı yorumların yalan yanlışta olsa kendi haklarında yapıldığını bir düşünsünler.suçlular mutlaka cezasını çekece...
06 Ocak 2010 15:48
şerefsizlik
 // osman tanbur
mafya ayagına yatan bi kac kendini bilmez işte bunları taksim meydanında sallandıracaksın görecekler o zaman.....
24 Aralık 2009 19:02
bunlar kim
 // gerçek bu
böyle şey olamaz askerlerin suçu ne...
20 Aralık 2009 21:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler