YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da elektrik kesintisi
Ankara'da elektrik kesintisi
30 Ocak 2012 09:50
Ankara'nın bazı ilçelerinde bakım onarım nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Ankara'nın bazı ilçelerinde programlı elektrik tesis, bakım, onarım ve arıza giderme ve direk dikimi çalışmaları nedeniyle bugün, yarın ve 1 Şubatta elektrik kesintisi uygulanacak.

EnerjiSA'dan yapılan açıklamaya göre bugün saat 09.00-14.00 arasında Yenimahalle ilçesine bağlı Burç Mahallesi Nilüfer Sokak ve civarı, Yeşilevler Mahallesi 932. Sokak ve civarına elektrik verilemeyecek.

Pursaklar ilçesine bağlı Saray Dereyurt Mahallesi Koyunlu, Ulubey, Barbaros, Sarsılmaz, Tuğlubey, Mevlana, Cevizli, Yaman, Çilek, Yılmaz, Uzlar, Dağcı, Çamlıca, Canlar, Çalıkuşu, İncirliova, Yurtpınar, Otağ, Tanzimat, Ödemiş, Savaştepe, Serik, Uzun Hasan, Ferman, Söğüt Sokaklar ve Mobart Mobilya'da bugün saat 08.30-12.30 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Yarın saat 08.30-14.30 saatleri arasında Çankaya ilçesine bağlı Berdan Sokak, Dede Efendi Sokaktan Tuzcular Sokak istikametinde bulunan meskenler ve civarına elektrik verilemeyecek.

Çankaya ilçesine bağlı Mektep Sokak, Mahmut Esat Bozkurt Caddesinden Dede Efendi Sokak istikameti, İncesu İlköğretim Okulu ve civarında 1 Şubat saat 08.30-14.30 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler