YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara'da elektrik İstanbul'da su ve elektrik kesintisi
Ankara'da elektrik İstanbul'da su ve elektrik kesintisi
10 Ağustos 2009 19:54
İşte elektrik ve su verilmeyecek yerler

Ankara'nın bazı semtlerine, 13-14 Ağustos tarihlerinde elektrik verilemeyecek.


Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 13 Ağustos perşembe günü 09.00-14.00 saatleri arasında, “Çankaya'da, Çamlıtepe Mahallesi Kıbrıs Caddesi'nin bir kısmı, Çamkoru, Büküllü, Hoca Efendi, Tuzcular, Tepe Altı, Yalvaç sokaklar ve civarına”, 10.00-15.00 saatleri arasında, “Sincan'da Yenikent Beldesi, Menderes Mahallesi, Necip Fazıl Caddesi'nin bir kısmı, Gür, Dergi, Dergah, Atak, 807, 808, 809, 810, 811, 812 ve 813. sokaklar” ile “Yenimahalle'de Serhat Mahallesi, Ostim Mahallesi, Serap, İremkent konut yapı kooperatifleri, Mağdurlar Sitesi, 86, 88, 90 ve 91. sokaklar ve civarına”, 09.00-14.00 saatleri arasında ise “Kazan'da İğmir Mahallesi'nin bir kısmında” elektrik kesintisi uygulanacak.


13 perşembe ve 14 Ağustos cuma günleri, 10.00-15.00 saatleri arasında, “Polatlı'da Eski Polatlı, Sakarya, İğciler, Karailyas, Çanakçı, Tatlıkuyu, Yenice, Eski Karsak, Gümüşyaka köyleri, Elhak Yaylası, Topçu ve Füze Okulu Sakarya Kışlası Sosyal Tesisleri ve İçme Suyu, Fermak İnşaat Yapıray Yapı Merkezi, 3. Şahıs Tarımsal Sulama aboneleri” ile “Günyüzü ilçesi Doğray,


Yeşilkaya köyleri”, 09.00-14.00 saatleri arasında, “Nallıhan'da Çiller,


Duranlar, Karacasu, Baraman, Çalıcaalan, Beycik, Uluhan, Elvanlar, Kabaca, Danişment, Güzelöz, Uzunöz, Dodurga ve Doğandere köyleri” elektrik alamayacak--------------------------------------------------------------------------------


İstanbul'da su kesintisi


Avcılar, Küçükçekmece ve Bakırköy'ün bazı yerlerine 12 Ağustos Çarşamba günü 13 saat süreyle su verilemeyeceği bildirildi.


İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) yapılan açıklamada; Avcılar-Sefaköy Ana İsale Hattı'nda yapılacak bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 12 Ağustos Çarşamba günü 13 saat süreyle bazı yerlere su verilemeyeceği belirtildi. Su verilemeyecek bölgeler ise şöyle; Avcılar ilçesinde Merkez, Ambarlı, Cihangir, Gümüşpala Mahalleleri, Küçükçekmece ilçesinde Cennet, Kanarya, Florya, Basın Sitesi ve Sefaköy'ün üst kısmı ile Bakırköy ilçesi Yeşilköy ve Yeşilyurt Mahalleleri.--------------------------------------------------------------------------------


İstanbul'un Anadolu yakasında bazı yerlere 09.00-15.00 saatleri arasında 11, 15, 16, 22 ve 23 Ağustos tarihlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.


Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş'den (AYEDAŞ) yapılan yazılı açıklamada, Pendik ve Samandıra işletme müdürlüklerinin hizmet alanı içinde kalan bazı trafo merkezlerinde yılık bakım ve onarım çalışması yapılacağı bildirildi.


09.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek kesinti programına göre, 11 Ağustos salı günü ''Pendik'te Uğur Mumcu Mahallesi, Gaziler Bayırı Üstü, Bilimkent ve Atölyeler Kooperatifi'', 15 Ağustos cumartesi günü ''Doğu Mahallesi, İlksan İlaç Sanayi civarı, Marmara ve İş Bankası Blokları ile Aydınlı Yolu Caddesi'' ile ''Sancaktepe'de Mevlana ve Gazi mahalleleri, Akyıldız ve Atayolu caddeleri, Sebahat Sokak ile Hicret Cam''a elektrik verilemeyecek.


16 Ağustos pazar günü ''Pendik'te Çınardere ve Dolayoba civarı ile Hukukçular ve Yeşilbağlar Başkent caddeleri civarında'', ''Sancaktepe'de Refik Yılmaz Paşa Caddesi park karşısı ile Maltepe Cezaevi''nde elektrik kesintisi uygulanacak.


22 Ağustos cumartesi günü ''Pendik'te Güllübağlar Mahallesi, Hürriyet Caddesi cami yanı, Tağrık Buğra İlköğretim Okulu ve Kavakpınar Mahallesi Semra sokak'' ile ''Sancaktepe'de Zaloğlu Rüstem Caddesi numara 2, Sultanbeyli-Pendik sapağındaki konut ve iş yerlerine'' elektrik verilemeyecek.


23 Ağustos pazar günü de, ''Pendik Has Alüminyum Fabrikası, Alpeks, Sanayi Caddesi ve Park Ambalaj Sanayi'' ile ''Sancaktepe'de, Akşemsettin Mahallesi ve Fatih Bulvarı''nda kesinti uygulanacak.


 


 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler