YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara ve Antalya'da görev değişikliği
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın başlattığı operasyonun ardından emniyete yönelik hükümetin başlattığı görev yerlerini değiştirme dalgası, bugün de Ankara emniyetinde devam etti.
Ankara ve Antalya'da görev değişikliği
23 Aralık 2013 / 19:43 Güncelleme: 23 Aralık 2013 / 19:47

Ankara Asayiş Şube Müdürlüğü'nden sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Arif Canlı ve Personel Şube Müdürlüğü'nden sorumlu il Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Karaca, görevlerinden alınarak pasif görevlere verildi.

Sabah da 2 polisin yeri değişti

Ankara'da ayrıca Toplum Destekli Polislik Şubesinden sorumlu Müdür Yardımcısı İsmail  Öztürk ile Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğünden sorumlu Müdür Yardımcısı Lokman  Kırcılı, görevlerinden alınıp Polis Akademisine tayin edildiler. Yerlerine Polis  Akademisinde görevli Bülent Kantar ile Cem Akgün getirildi.

Bir hafta önce görevlerinden alınmışlardı

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünden sorumlu  olan İsmail Öztürk ile Terörle Mücadele Şubesinden sorumlu olan Lokman Kırcılı, bir hafta önce bu görevlerinden alınmıştı.

Görevden almaların bazı şube müdürlükleri ile il emniyet müdür yardımcılarına da uzanacağı ifade edildi.

Antalya'da 12 müdürümn yeri değişti

Son atamalarla birlikte son bir haftada Antalya'da toplam 15 müdürün yeri değiştirilmiş oldu. Geçen hafta yapılan atamalarla Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yapan Kadir Yıldız Asayiş Şube Müdürlüğü'ne, Manisa Emniyet Müdürlüğü'nden Mehmet Turan Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne, Yalova İl Emniyet Müdürlüğü'nden Tuncer Kömürcü de İstihbarat Şube Müdürlüğü görevlerine getirilmişti.
Bugün yapılan yeni görevlendirmelerle daha önce Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü görevini yapan Mehmet Taha Gün Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Tanık Koruma Şube Müdürü Bülent Elaldı Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü görevine atandı.
Yarından geçerli olmak üzere Mehmet Ömür Saka Koruma Şube Müdürlüğü, Hakan Güler Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü, Volkan Altınbudak Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Halis Çevik Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Berhan Ergenç Gazipaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, Gökhan Tayuk Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü, Demir Bağ Personel Şube Müdürlüğü, Mehmet Burak Semetay Yanar Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Özgür Önder Karataş Tanık Koruma Şube Müdürlüğü, Murat Coşkuner de Radyo TV ve Foto Film Şube Müdürlüğü görevlerine getirildi.

 

İHA/AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler