YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ankara Barosu'ndan skandal dava
Ankara Barosu'ndan skandal dava
06 Eylül 2015 14:47
Ankara Barosu, askerlerin 81 ilde terör örgütü PKK'ya karşı kullanılması kararının iptalini istedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, artan terör saldırıları sonrası, 81 ilde “devlet otoritesini pekiştirmek için” Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) ihtiyaç duyulan her yerde görevlendirilme talimatını vermişti.

ANKARA BAROSU KARŞI ÇIKTI

Ankara Barosu, hükümetin aldığı bu karara karşı çıkarak konuyu yargıya taşıdı. Baro başkanlığı genelgenin iptali için Danıştay’a dava açtı.

YÜRÜTMEYİ DURDURMA İSTEDİLER

Baro, iptal istemiyle yetinmeyip, öncelikle hukuka aykırı olduğunu iddia ettiği genelgenin yürütmesinin durdurulmasına da karar verilmesini istedi.

ALLAH BELANIZI VERSİN
 // zeki
Memleket kan ağlıyo çakal sokakları ateşe vermiş siz neyin peşindesiniz
zaten avukatları sevmem helede icra avuktlarını alayı vampir sürüsü istisnalar varmıdır vardız onlar hariç hepiniz geberin hep merak ederdim bir avukattan insan olurmu diye sorumun cevabını buldum olmaz sanırsam tanrı bunları yaratırken başka işlerle meşkuldüki bunlar arada kaynayıp gelmişler dünyaya.mekan olarakta türkiye seçilmiş ne ilginç demi....
06 Eylül 2015 Pazar 18:09
YORUMSUZ
 // BİTLİSLİ
terörle mücadele de askere gerek yok...polise de...Özel harekatçılar bir alem zaten...onlar derhal lağvedilmeli...meslekten atmakla kalınmamalı...vatandaşlıktan dahi çıkartılarak akdenize bırakılmalı...teröristlere TERÖR İT denilmemeli...her türlü hakları verilmeli....öyle bir serbestlik olmalı ki...adliyelere silahıyla girenler SAVCIMIZI ÖZGÜRCE ŞEHİT EDEBİLMELİ....hatta ve hatta...tüm bu saydıklarıma "TABİİ Kİ" diyenlerin karıları kızları..her gece...NEYSE..ONLARIN SEVİYESİNE İNMEYE GEREK YO...
06 Eylül 2015 Pazar 16:05
...
 // ...
hukuktan yanaydınız hani inşallah sizide vurur bu teror olayları bakalım hukuk dinliyomusunuz. ayıp be...
06 Eylül 2015 15:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler