YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Anıtkabir'deki çocuk parkı hakkında flaş gelişme
Genelkurmay Başkanlığından, Anıtkabir Bakım Onarım Restorasyon Kurulu'nun olağanüstü toplanarak Anıtkabir'deki portatif oyun alanının kaldırılmasına oy birliğiyle karar verdiği bildirildi.
Anıtkabir'deki çocuk parkı hakkında flaş gelişme
25 Eylül 2016 / 15:32 Güncelleme: 25 Eylül 2016 / 16:41

Açıklamada, "Bugün itibariyle oybirliğiyle söz konusu portatif oyun alanının kaldırılmasına karar vermiştir" dedi.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklama şöyle:

"Dünyada çocuklara bayram hediye eden ve bu bayramı bütün dünya ile paylaşan yegâne devlet adamı Ulu Önder ve Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür.

23 NİSAN 2016 TARİHİNDE...

Anıtkabir’e gelen ziyaretçilerin yoğun talepleri üzerine, Atatürk’ün ebedi istirahatgâhı ANITKABİR içerisinde bulunan Dinlenme-2 kafeteryanın yanına, Anıt bloğuna zarar vermeyeceği değerlendirilerek 23 Nisan 2016 tarihinde, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 96’ncı Yıl Dönümünde bayram hediyesi olarak çocuk ziyaretçilere hitaben bir adet portatif küçük oyun alanı yapılmıştır.

 

işte chp
 // ALPEREN
Çocuklara bayram hediye eden bir liderin bulunduğu bir mekanda çocuk parkı olmasından tabii ne olabilirki.... ...
26 Eylül 2016 Pazartesi 09:24
 // Sivaslı
10 metrekarelik parkın kaldırılmasını şaha kalkma diye nitelendirenler muazzam projeleri, Abdulhamit in dış politikası gibi harika bir politika izleyen bu hükümeti hele hele Erdoğan ı eleştirmesi aradaki vizyon farkını ortaya koyuyor onlara göre en iyi dış politika ecevit in abd başkanı önünde elpençe divan durmasıdır....
25 Eylül 2016 23:50
Ben de şunu yazacaktım
 // Rasim DUMAN
...da, acaba yanlış anlaşılır mı diye tereddüt ettim - şimdi herkes yatmıştır nasıl olsa, atış serbest :) - : "Aşağıdan haber gelmiş, rahatsız olmuşlar." :)...
25 Eylül 2016 Pazar 23:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler