YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Altan Tan'dan olay benzetme
7 Haziran seçim sonuçlarını değerlendiren Altan Tan, Cumhuriyet Halk Partisi için ilginç bir benzetmede bulundu.
Altan Tan'dan olay benzetme
09 Haziran 2015 / 08:00 Güncelleme: 09 Haziran 2015 / 12:04

Son 12 yıldır katıldığı hiçbir seçimde oylarında kayda değer bir yükseliş gözlemlenmeyen CHP, 7 Haziran seçimlerinin ardından da zafer kutlamaları yaptı.

CHP oylarında artma yada azalma görülmediğini söyleyen Altan Tan, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de, CHP'yi süt vermeyen bir ineğe benzetti.

"CHP yerli inek gibi"

HDP milletvekili Altan Tan, ''Arkadaşlarım beni yanlış anlamasın ama bu bir benzetmedir. Ne olur bunu bir espiri olarak görsünler bu söylediklerimi. CHP yerli inek gibi. Dünya kadar ot yedirirsin beslersin ama sütünde bir artma ve ya bir azalma olmaz" dedi.

Etiketler: , ,
kendileri kıssır inekti..
 // atiker
tehdit ve faşizan bir kafa ile yüzde 13 oy almayla yere göğe sığmıyorsun hele bir insanları kendi özgür iradelerine bırakında bakalım bu oyu yada meclisi görebiliyormusun......
09 Haziran 2015 Salı 15:56
Emanet ile üç ay sefa çekme rüyası
 // Ömer
Doğru bir tespitte bulunan Altan, şayet yıllarca Kürtlere kan kusturan ,onurları ile oynamaya yeltenen faşist, katliam ve inançlara hakaretten sabıkalı sözde vatansever,yahudilere hizmet etmekten onur duyan aynı zamanda paralel ihanet çetesi ile birlikte zil takıp kıvıran bu hain işbirlikçiler ile koalisyona(yahudi ağababaları ve içerideki uşaklarının yönlendirmeleri) karşı tavrını merak ediyoruz.yahudi finansmanlı gazete ve sözde yazar uşaklarına,manşetlere bakın Türkiye batmış umurlarında mı?...
09 Haziran 2015 Salı 09:54
kv
 // cəlal halılov
DELİDEN DOGRU HABER.......
09 Haziran 2015 07:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler