YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alper Tan'dan MHP'ye zor sorular
Alper Tan'dan MHP'ye zor sorular
08 Eylül 2015 06:38
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, Sivil Düşünce programında MHP kanadından yapılan Tuğrul Türkeş açıklamasına dair, MHP'lilere ve MHP Yönetimine çarpıcı sorular sordu.

Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, Kanal A'da yayımlanan Sivil Düşünce programında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Tan, Tuğrul Türkeş'in seçim hükümetinde yer almayı kabul etmesinin ardından MHP'den yapılan açıklamalar için zor sorular sordu.

İşte Alper Tan'ın o açıklaması:

"Türkeş'in oğlunun karşılığı yoksa, Devlet Bahçeli'nin karşılığı nedir?"

"1 Kasım'da bunları belki de görmüş olacağız. Fakat benim ettiğim şey şu eğer Tuğrul Türkeş'in bir karşılığı yoksa dedikleri gibi. Bir serçenin dağdan gitmesi dağdan bir şey eksiltmiyorsa gittiği dağda da bir şey meydana getirmiyorsa siz MHP olarak, MHP Genel Başkanı olarak, MHP Yönetimi olarak hiçbir karşılığı olmayan Tuğrul Türkeş'i neden Milletvekili adayı yaptınız? Neden seçtirdiniz? O da yetmedi neden Genel Başkan Yardımcısı yaptınız?

Türkeş'in oğlunun karşılığı yoksa, Devlet Bahçeli'nin karşılığı nedir? Diğer MHP'li yöneticilerin karşılığı nedir? Şunu diyebilirler tabi bizim karşılığımız yüzde 16'dır. Peki hanginizin karşılığıdır o? Tuğrul Türkeş'in bile karşılığı yoksa MHP'de Genel Başkan dışında kimin karşılığı vardır?"

 

KANALAHABER.COM / ÖZEL İÇERİK

 

ah ah
 // osman
çok söylenecek şey var ama anlayana söylenir anlamayanın yüzüne tükürsen yagmur yagıyo sanır...
08 Eylül 2015 Salı 10:09
Bahceli
 // uykucu
8 mebus arkadasi ve Deniz Bolukbasi'ni kasetlere kurban verdigi gun kimin patronajinda oldugunu cumle aleme gostermistir....
08 Eylül 2015 Salı 09:35
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler