YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alper Tan'dan CHP ve Hüseyin Aygün'e soğuk duş!
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan, Şah-Fırat Operasyonu sonrasında askerlerin Süleyman Şah'ın yeni türbesinde verdiği pozu eleştiren Hüseyin Aygün'e sert çıktı. Tan Aygün'e, "Sen Esad'ın vekilisin" dedi.
Alper Tan'dan CHP ve Hüseyin Aygün'e soğuk duş!
24 Şubat 2015 / 08:30 Güncelleme: 24 Şubat 2015 / 10:52

Kanal A'da yayınlanan ve Mehmet Toprak'ın moderatörlüğünde gerçekleşen A Politik programının konuğu Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan'dı. Tan, Şah-Fırat Operasyonu sonrası attığı twitle olay olan CHP Milletvekili Hüseyin Aygün'e sert çıkarak, "Sen bu milletin değil Esad'ın vekilisin" dedi.

Hüseyin Aygün doğru yazmış 'Yeni Türkiye' budur

"Bunda hiç bir skıntı yok. Yani Türkiye budur zaten. Yeni Türkiye budur. Doğru söylüyor. Hüseyin Aygün'de duysun bu görüntüleri artık daha sık görecekler. Savaş açacaklarsa şimdiden açsınlar. Bu Türkiye'nin inancıdır. Bu Türkiye'nin medeniyetidir. Evet yeni Türkiye budur. Ve sen de bu milletin vekili değil, Beşar Esad'ın vekilisin. Hüseyin Aygün Türkiye'nin değil Beşar Esad'ın vekilidir. O nedenle Türkiye'deki halkımız da bunu bilsin. Yani yeni Türkiye'nin bu olduğunu bilsin. Doğru söylüyor Hüseyin Aygün Yeni Türkiye budur. Nedir bunları yapmalarının sebebi? Neden rahatsızlar. Bakın bu tür pasları onlara atan var.

"Bakın İngiliz İndependent gazetesi bugün operasyon ile ilgili yaptığı haberde gerçekleşen harekatı Osmanlı operasyonu olarak gösterdi. Bakın o yeni Türbenin fotoğrafında Türbe olarak düzenlenmiş binanın girişinde ve içerisinde Osmanlı Devlet arması var. Komutanlarımız ve askerlerimiz atalarımızın naaşları yanında dua ediyorlar. Hüseyin Aygün gibiler de çıldırıyor. Sandukaların başında 10.yıl marşı söyleselerdi, çağdaş Türkiye olurdu..."

Bizden koparılan toprağın savunusu onlara mı kaldı?

"Şimdi ilk Cumhuriyet tarihinde ilk toprak kaybı diyorlar. Bunun için aslında Lozan'a kadar gitmeye gerek yok. Bugün Suriye sınırını , Irak sınırını kim savunuyor? Devlet Bahçeli savunuyor, CHP savunuyor. Peki bu sınırı Türkler mi çizdiler? Hayır. Suriyeli Araplar mı çizdiler? hayır Peki Iraklı Araplar mı çizdiler? Hayır. Bu bölgeden bir halk çizdi mi? Hayır. Kim çizdi İngilizler ve Fransızlar. Peki başkalarının bizden toprak kopartarak çizdiği sınırın savunusu bize mi kaldı? CHP o sınırın savunuculuğunu yaptığı için neden Suriye bataklığındasın diyor."

Alper Tan, Paralel savcı Gültekin Avcı'nın attığı twit için şunları söyledi:

"Küresel işbirlikçi bir adamın attığı twiti ciddiye almanın gereği yok. Onun anavatanı burası değil zaten. Onun hangi Anavatanı kastettiğini iyi düşünmek lazım. Biraz önce Bahadır Bey'in söylediği gibi, Anavatandan milletten bahseden adam Suriyeli Müslümanlara yardım götüren tırlara operasyon yapılmasını savunmaz. Bu milleti düşünen insanlar Mossad'dan 25 CIA'den 25 demez. Başarısız olursanız İsrail'e rezil oluruz, demez. Dolayısıyla bunları ciddiye almaya gerek yok.Onların seçim manipülasyon bombası ellerinde patladı ve yastalar."

163400.jpg

KANALAHABER / ÖZELİÇERİK

kapak
 // Mustafa
Alper abi herzaman ki gibi yine kapakları döşemiş helal...
24 Şubat 2015 16:24
Alper Bey
 // uykucu
Esed'in vekili Looglu, Aygun, Sarkisyan'in vekili....
24 Şubat 2015 Salı 15:29
13:13
 // yılmaz
Kaleminize kuvvet agzınıza sağlık bizim dilimiz oldunuz Allah muaffak etsin dogrudan ayırmasın sen ve senin gibileri abi...
24 Şubat 2015 13:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler