YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alper Tan: FETÖ IŞİD saldırılarını da organize ediyor!
Her fırsatta Türkiye'yi hedef noktasına koyan FETÖ'nün oluşturmaya çalıştığı algı operasyonlarına dikkat çeken Alper Tan, FETÖ'nün IŞİD saldırılarını organize ettiğini açıkladı.
Alper Tan: FETÖ IŞİD saldırılarını da organize ediyor!
16 Ağustos 2016 / 09:00 Güncelleme: 16 Ağustos 2016 / 09:23

Kanal A'da yayınlanan Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan'ın moderatörlüğünü yaptığı 'Sivil Düşünce' programının daimi konukları gazeteci yazar Celal Kazdağlı ve Tamer Korkmaz FETÖ'nün geçmişten bugüne algı operasyonlarını nasıl yaptığına dair değerlendirmelerde bulundu.

İşte Alper Tan'ın değerlendirmelerden öne çıkanlar:

FETÖ IŞİD'İ ORGANİZE EDİYOR!

Sürece bütünüyle baktığımızda ABD başta olmak üzere Avrupalı ülkeler, Türkiye'nin IŞİD'i desteklediği yaygarası koparıyorlar. Bunu belgelendiremiyorlar. 

MİT TIR'larını durdurdular oradan bir şey çıkaramadılar. Bu konuda Türkiye'yi en fazla suçlayan kesim FETÖ'cülerdi.

Şimdi ortaya çıktı ki Türkiye'yi suçlayan FETÖ'cülerin IŞİD'i sınırın öteki tarafından alıp Türkiye'ye soktukları, IŞİD saldırılarını da organize ettikleri ortaya çıkıyor. 

Peki burada ne yapmaya çalışıyorlar? Dışarıdan bakan adam o asker, polis FETÖ'cü mü diye bakmıyor. Türk askeri, polisi ülkeye sokmuş diye bakıyor. Halbuki FETÖ'cüler yapıyor bunu. 

Türkiye'ye de ihanet ettiğini bilerek yapıyor. Hem Türkiye'ye karşı eylemlerin yapılmasına destek olmuş oluyorlar, hem de Türkiye'nin uluslarararası imajını bozuyorlar.

Peki, Türkiye'yi IŞİD maskeli militanları sokanlar her gün kimlerle yatıp kalkıyorlar. CIA, Mossad ile ABD ve Avrupa'ya hareket ediyorlar. 

IŞİD TEHLİKESİNİN BU YÜZDEN BİTMEMESİNİ İSTİYORLAR

ABD , Suriye'de Işid'le mücadele etmek için 70'e yakın ülkeden oluşan koalisyon kurmuş. Kaç senedir sözde mücadele ediyor. IŞİD'in yok edilmemesi gerekiyor, Batı tarafından baktığımızdan.
Niye? IŞİD (tehlikesi) ortadan kalktığında biri onlara 'Tamam artık gidin' diyecek. 

Ama Suriye'den gitmek istemiyorlar bölgeye çöreklenmek istiyorlar. Bölgeye çöreklenmek için bahaneye ihtiyaçları var. O yüzden bitmemesi gerekiyor IŞİD tehlikesinin. 

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

OLANLARI GÖRÜNCE
 // CEM
Bu hainlerden her türlü ihanet beklenir.Olmaz olmaz demeyin...
16 Ağustos 2016 Salı 12:57
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler