YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Almanya'nın PKK desteği ortaya çıktı!
Almanya'nın PKK desteği ortaya çıktı!
16 Ağustos 2015 12:01
Avrupa'da PKK'nın en büyük destekçisi olan Almanya'nın gurur tablosu!!! Berlin ve Münih başta olmak üzere 300'ün üzerinde derneği bulunan PKK'ya, Alman istihbaratı BND'nin de destek verdiği ortaya çıktı...

Başta Fethullahçı Terör Örgütü olmak üzere yıllardır PKK'ya verdiği destekle bilinen Almanlar, Türk aklıyla alay etmeye kalktı.

Türkiye'nin terörist kamplarına operasyon yapmasına tepki gösteren Almanlar, "Suriye'den Türkiye topraklarına balistik füze atılma ihtimalinin azalması" iddiasıyla 250 Alman askerinin bulunduğu Kahramanmaraş'taki patriot birliğini 31 Ocak 2016'da geri çekeceğini açıkladı. Birkaç gün önce "Hayır birlikler çekilmeyecek" diye açıklama yapan Almanya'nın bu tavrının, "Kandil'e operasyon tepkisi" olduğu anlaşıldı. Çünkü başta Berlin olmak üzere Almanya'da 300'ün üzerinde PKK derneğinin hala faaliyette olduğu ortaya çıktı. Alman istihbarat servisi BND'nin de PKK derneklerine tam destek verdiği, silah gönderilmesi konusunda da yol gösterdiğine dikkat çekildi. Her yıl 1 milyar euroya yakın bir paranın toplandığı ifade edildi. PKK'ya desteğiyle bilinen Alman provokatör Claudia Roth'un da sürekli Doğu ve Güneydoğu'ya yaptığı ziyaretlerde, PKK'ya destek verdiği ifade edildi. Uyuşturucu madde yetiştiren Türk görünümlü Alman Cem Özdemir, Türkiye'nin Alman askerini tehlikeye attığını iddia etti. Her fırsatta Türkiye'yi eleştiren Özdemir, Türkiye'nin IŞİD'e karşı mücadelesini "El freni çekilmiş bir mücadele" olarak nitelendirdi.

TERÖRİST KÜLTÜRÜ!

Almanya başta olmak üzere Avrupa ülkelerinde, PKK'ya yardım toplayan dernek, vakıf, enstitü görünümlü çok sayıda örgüte üye olanlara birçok konuda öncelin tanındığı bilinen bir gerçek. 300'ün üzerindeki derneğin en önemlisi "Ludwigshafen Kürt Kültür Derneği"... Alman yetkililer, "Ludwigshafen Kürt Kültür Derneği", "dernek" görünümü altında faaliyet yürütürken, birçok konuda destek verdi. Bu derneğin, PKK'ya yardım topladığı daha önce de kanıtlanmıştı.Ancak Alman mahkemeleri, bu konudaki başvuruları ciddiye almadı. Hatta bu dernekle ilgili dava açan kişilerin, "sınır dışı" tehditiyle korkutulduğuna dikkat çekildi.

BND'DEN KARGO HİZMETİ

İşte Almanya ve PKK hakkındaki twitter yorumları:

Cem Özdemir, Alman, Fransız, Ermeni, Rum hatta PKK'lı oldu... Ancak 1 kez bile Türk olamadı.
Selahattin Demirtaş, Türkiye'de karışıklık çıkartmak için önce Berlin'e gider. Ye de Roth Türkiye'ye gelir.
Merkel'in özel emri ile PKK desteklenmektedir.
Roth denen kadın görünümlü kişilik de bu işin en önemli parçası.
O dernekler, özgürlük için para toplar. O paralarla silah alınır, BND de kargo işini çözer.
20 yıldır Almanya'dayım... Alman derneklerinden fazla PKK derneği var. Hepsi de dev- let destekli.
Yıllarca Alman İçişleri Bakanlığı'nda çalıştım. Para aktarıldığını anladığım anda iftirayla işten atıldım.
Alman ordusunda yakın dost olarak, sadece PKK öğretilir.

 

gerçek yüzlerini görün artık...!!!
 // Muhafız
6-7 Ekim olaylarından iki gün önce yani 5 Ekim 2014 tarihinde Gaziantep'te Claudia Roth'un HDP milletvekili olan Sebahat Tuncer'le acaba hangi konularda,neleri görüştü?Diyarbakır'da Kobani bahane edilerek çıkan olaylarda 53 insanın hunharca katledildiği olaylarda yakalanan 5 Alman gazeteci gerçekten gazeteci miydi, yoksa gazeteci kisvesine bürünen Alman istihbarat teşkilatı olan BND elemanı mıydı? Kimler kimlerden hangi talimatları alarak Türkiye'ye karşı sinsice gizli savaş yürütmektedir??...
16 Ağustos 2015 Pazar 18:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler