YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Almanya Büyükelçisi tek cümleyle açıkladı
Almanya Parlamentosu'nun 1915 olaylarını "soykırım" olarak tanımlamasının ardından Türkiye'ye çağrılan Almanya Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu, ”Hep birlikte gördük, yaşadık” dedi.
Almanya Büyükelçisi tek cümleyle açıkladı
03 Haziran 2016 / 00:18 Güncelleme: 03 Haziran 2016 / 00:19

Almanya Parlamentosu'nun 1915 olaylarını "soykırım" olarak tanımlamasının ardından Dışişleri Bakanlığı tarafından Türkiye'ye çağrılan Almanya Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu yurda geldi.

Türk Havayolları'nın tarifeli uçağıyla saat 19.00'da İstanbul Atatürk Havalimanı'na inen Karslıoğlu, VIP kapısında bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Büyükelçi Karslıoğlu, gazetecilerin sorularına uzaktan tek cümlelik yanıt vererek, “Hep beraber gördük, yaşadık” dedi.

Büyükelçi Hüseyin Avni Karslıoğlu, tarifeli uçakla saat 20.00'de Ankara'ya hareket edecek.

 

İHA

Bu
 // uykucu
adam T.C. Devletinin sefiri olacak vasiflardan hic birine haiz degil. Tipini hic begenmiyorum, asla o makama layik gormuyorum....
03 Haziran 2016 Cuma 09:27
3 TANE BABAYİĞİT ÇIKMIYOR
 // ismail emre
Almanyada milyonlarca türk var üç kişi kafa kafaya verip yahudileri yaktıkları bir fırın alıp parlemontonun önüne koyamıyorlar sembolik olarak yahudi kıyafetli mankenleri fırına atıp yakmaları ve biz bunu yapmadık demeleri lazım dı.......
03 Haziran 2016 Cuma 09:02
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler