YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alman medyasından küstah ifadeler: Erdoğan'ın darbesi...
Alman basını, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminin ardından da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkyie'ye karşı algı operasyonlarını sürdürüyor.
Alman medyasından küstah ifadeler: Erdoğan'ın darbesi...
24 Temmuz 2016 / 19:02 Güncelleme: 24 Temmuz 2016 / 19:03

Alman basını, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı karalama kampanyasını sürdürüyor.

Alman basını, hafta sonu çıkan gazetelerde de Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik iddialarda bulunarak kamuoyunu olumsuz etkilemeye devam ediyor.

"ERDOĞAN'IN DARBESİ" BAŞLIĞINI KULLANDILAR

Haftalık "Der Spiegel" dergisi, Türk halkının 15 Temmuz'da demokrasi destanı yazmasını görmezden gelerek kapaktan "Bir zamanlar demokrasi vardı" başlığını kullandı. Derginin iç sayfasındaki haberde de "Erdoğan'ın darbesi" başlığı atılarak Türkiye'ye karşı algı operasyonuna devam edildi.

"FETÖ MÜCADELESİ ERDOĞAN'IN DİKTATÖRLÜĞÜNE GİDİYOR"

Türkiye'de darbe girişiminin yaralarının sarılmaya çalışıldığına değinilmeyen haberde, Türkiye’nin, FETÖ'ye karşı mücadelesi de Erdoğan’ın diktatörlüğe doğru gittiği şeklinde çarpık bir yorumla verildi.

Uzun zamandır Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren haberlere ve yorumlara yer veren, Türk halkına ve Erdoğan’a hakaret içeren şiiri okuyan komedyen Jan Böhmermann'a sahip çıkan Bild gazetesi de Erdoğan'a karşı olumsuz tavrını sürdürdü.

"ERDOĞAN ALMANYA'DAKİ TÜRKLERİ KIŞKIRTIYOR"

Almanya'da yaşayan Türklerin darbeye karşı tutumunu ve demokrasiden yana tavır sergilemesini de hazmedemeyen Bild gazetesi, Erdoğan’ın Almanya'daki Türkleri kışkırttığını iddia etti.

Alman basını, AK Parti Milletvekili Mustafa Yeneroğlu gibi çok sayıda kişinin özellikle gençleri provokasyonlara karşı uyarmasını ve her türlü şiddetten uzak durulması yönündeki çağrılarını ise sütunlarına taşımadı.

Bu ülkede yaşayan Türklerin Alman basınının bu karalama girişimine sosyal medya üzerinden tepki göstermesi dikkat çekiyor.


AA

akıllı olun akıllı
 // osmanlı soyu
bağımlı olan devletler, abd, İngiltere, fransa, almanya, İsrail'de dahil. kurtulun artık sizi yöneten, sizi prangalar altına alan, size asırlardır gün yüzü göstermeyen, bu dünyayı karartan, yüksek faizlerle ananızı belleyen, elli trilyon dolarla dünyayı yönetenden kurtulun artık. dünya bir gün yüzü görsün. şeytandan kurtulun artık. dört dinde öldürmek haramdır. bunlar hangi dinden ki, ölümlerden para kazanıyorlar....
25 Temmuz 2016 Pazartesi 09:09
 // Ömer
şirket devleti ve bu şirketin başındakiler tıpkı yahudi soykırım mitolojisi safsatası ile alman halkını haraca bağlayan zihniyet ile paralel alman ekonomisini asalak kene misali kanını emmekte.abd gibi almanya fransa ve ingiltere de aynı şekilde. siyonist yapı olur vermeden kraliçe Londraya giremez.bu ülkeleri kimlerin yönettiği ortada....
25 Temmuz 2016 08:24
 // Hasan Şakir
Almanya tüm kurumları ile İşgal altındadır.. Millet iradesi 2. Dünya savaşından sonra ellerinden alınmıştır . Almanya'nın basın devi Axel Springer Verlag Yahudi kuruluşudur. Almanlar son 60 yılda sadece bir siyasetçi çıkarabilmişlerdir. Adı Mölleman olan bu siyasetçi Fedral demokrat partinin başkanıığına kadar gelelebilmiştir lakin onu da koruyamamışlar Mossad tarafından öldürülmüştür......
25 Temmuz 2016 03:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler