YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alman heyeti İncirlik Üssünde
Alman heyeti İncirlik Üssünde
05 Ekim 2016 14:25
Almanya Meclisi Savunma Komisyonu üyelerinden oluşan 7 kişilik heyet, Alman askerlerini ziyaret etmek için Adana’daki İncirlik Üssüne geldi.

Sözde Ermeni Soykırımı tartışmaları nedeniyle, Türkiye’nin askerlerini ziyaretine izin vermediği Alman heyet, gerekli izinlerin verilmesi üzerine bugün Adana’ya geldi. Ankara’daki çeşitli temaslardan sonra havayoluyla İncirlik Hava Üssü’ne inen 7 kişilik Alman milletvekili heyeti, koalisyon güçleriyle birlikte IŞİD’e karşı savaşan üsteki askerlerini ziyaret etti.

Alman heyette; Karl Lamers, Ingo Gaedechens, Florian Hahn, Rainer Arnold, Karl Heinz Brunner, Alexander Neu ve Agnieszka Brugger bulunuyor.

Öte yandan, İncirlik Üssündeki askerleri ziyaret eden heyetin, akşam saatlerinde İzmir’de basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

almanlar ortadoğuda.. yeniden mi başlıcaz.
 // hursit dilaver
yanlarına bizden 1-2 adam koyaydınız da, bir numara çekerlerse haberimiz olurdu.onlar oraya İŞGAL İÇİN ASKER KOĞUŞLARI, MÜHİMMAT DEPOLARI, İKMAL MERKEZİ, gibi yer bakmak için gelmişlerdir. kazana arsa bakmaya giden adil öksüz gibi rahat olmamalıyız.yani yahu,orda kaç askeri var da koca heyet gelip onları ziyaret ediyor. yediniz mi yani bunu....
05 Ekim 2016 Çarşamba 14:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler