YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ali İsmail Korkmaz’ın katil zanlısı serbest
Ali İsmail Korkmaz’ın katil zanlısı serbest
16 Temmuz 2013 17:44
Ali İsmail Korkmaz’ın öldürülmesi ile ilgili arandığı açıklanan zanlılardan birinin yakalandığı ve mahkeme tarafından serbest bırakıldığı öğrenildi.

Eskişehir’deki Gezi Parkı eylemleri sırasında yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz’ın öldürülmesi ile ilgili arandığı açıklanan zanlılardan birinin yakalandığı ve çıkartıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldığı öğrenildi.

Dün, polis sorgusu ardından adliyeye sevk edilen S.K., adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkışının yasaklanması kararı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, Eskişehir C. Başsavcılığı, olaya karıştığı iddia edilen ve kimlikleri tespit edilen diğer 2 kişinin ise aranmasına devam edildiğini açıklamıştı.

Polisin takibi sonucu aranan zanlılar arasında yer alan A.Ö.’nün (34) yakalandığı öğrenildi. Yapılan ilk sorgusunun ardından mahkeme çıkartılan zanlının tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı, İzmir’de olduğu öğrenilen diğer zanlının da yakalanması için çalışmalarının sürdüğü belirtildi

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler