YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alex'e şok suçlama
Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Daum Alex'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu... Daum, "Alex geçemn sezonda böyle oynasaydı ozamanda şampiyon olabilirdik" dedi
Alex'e şok suçlama
01 Haziran 2011 / 07:26 Güncelleme: 01 Haziran 2011 / 07:28

Fenerbahçe’nin eski teknik patronu Daum BUGÜN’e konuştu. “Alex bu sene oynadığı gibi geçtiğimiz sezon da oynasaydı, o zaman da şampiyon olabilirdik. Neden iyi oynamadığını ona sorun” dedi.

Fenerbahçe’nin eski çalıştırıcısı sorduğumuz sorulara açıklıkla cevap verdi ve “Aykut Kocaman ile anlaşamıyorduk. Benden sonra da takımın başına geçeceğini biliyordum. Alex geçen sene bu yılki gibi oynasaydı geçen sene şampiyon olabilirdik” ifadeleriyle söyleşimize başladı.

Aykut’la yıldızımız hiç barışmadı Geçen sezonu değerlendiren Daum, “Fenerbahçe’deyken kaçan şampiyonlukta bir kurban arıyorlardı. Başarısızlıkta bütün suçu üzerime attılar. Ben de teknik direktör olduğumiçin bütün sorumluluğu üzerime aldım” dedi.

Aykut Kocaman ile yıldızlarının hiç barışmadığını da sözlerine ekleyen Alman hoca, “Birlikte anlaşamıyor, çalışamıyorduk. Ekip çalışmasında değildik. Bu da bizimmesleğimizde büyük bir sorun. Ben takımın başındayken Aykut’un ileride Fenerbahçe’ye teknik direktör olacağını bekliyordum. Zaten öyle de oldu” diye konuştu. Fenerbahçe’nin birçokmaçını izlediğini de belirtenDaum, “Alex geçen sene bu yılki gibi oynasaydı o zaman da şampiyon olabilirdik. Neden geçen yıl iyi oynamadığını Alex’e sorun” şeklinde konuştu. (Bugün)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler