YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Aldığımız kararlar umarım..."
Başbakan Erdoğan, Şili dönüşü Esenboğa Havalimanı'nda yaptığı açıklamada "Son attığımız adımların ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum"dedi.
"Aldığımız kararlar umarım..."
01 Haziran 2010 / 10:47 Güncelleme: 01 Haziran 2010 / 10:56

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Son attığımız adımlar, son aldığımız kararların da ülkemiz için, milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum'' dedi.

Başbakan Erdoğan, Şili'den Türkiye'ye dönüşünde Ankara Esenboğa Havalimanı'na inmeden hemen önce, uçakta teşekkür konuşması yaptı.

Gösterdikleri anlayış için iş adamlarına şahsı ve bakan arkadaşları adına teşekkür eden Erdoğan, iş adamlarına gerek işlerinde gerekse özel hayatlarında başarılar diledi.

Başbakan Erdoğan, ''Şüphesiz ki bu yolculuğumuzu birlikte, kararlı bir şekilde sürdüreceğiz. Son attığımız adımlar, son aldığımız kararların da ülkemiz için, milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum'' dedi.

Öte yandan, Başbakan Erdoğan, Esenboğa Havalimanı Büyük VIP Salonu'nda Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Cemil Çiçek, Devlet Bakanları Zafer Çağlayan, Mehmet Aydın, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün ile yaklaşık 15 dakika süren toplantı yaptı.
AA

yorum yaptık.yanlış oluyor demek istedik...
 // ibrahim çelikoğlu
İsrail demek Yahudi'dir.Yahudi demek;Birbirinden kopmayan,ayrılmayan,,harp zamanı altın baskıncıları vs.dir.İstisnayı hiç bir şey bozamamıştır.Dünyaya yayılmış,kopmamış,Dünyayı işgal edercesine örgütlenmiştir.Mozart!ın iş görmeside buradan kaynaklanır.Bütün Dünyada adamları vardır ve birbirinden kopmaz.Recep beye öyle olmaz "ein muniet"
denmez iş çıkar dedik.İran'ın sırada olduğunu söyledik.Bunlarla savaşma usulü vardır....
01 Haziran 2010 11:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler