YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Albaya kaçak sigara gözaltısı
Albaya kaçak sigara gözaltısı
13 Ekim 2009 13:18
İstanbul'da düzenlenen kaçak sigara operasyonunda biri albay 3 kişi gözaltına alındı

Uyuşturucu taşıdığı düşünülen bir kamyonete yönelik düzenlenen operasyonda, uyuşturucu madde yerine kaçak sigara ele geçirildi. Olayla ilgili kamyonette bulunan biri albay 3 kişi gözaltına alındı.
 

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, ihbar üzerine bir kamyoneti takibe aldı. Bir süre takip altında tutulan kamyonet Çamlıca gişelerine girdikten sonra durduruldu. Araçta yapılan aramalarda uyuşturucu maddeye rastlanmadı. Ancak polis, araç içerisinde zula edilmiş yüklü miktarda kaçak sigara bulundurulduğunu tespit etti. Bunun üzerine araç içerisinde bulunan Topçu Albay Ç.Ç. ile diğer 2 şüpheli gözaltına alındı.

Albay Ç.Ç. Merkez Komutanlığı'na teslim edilirken diğer iki şüpheli Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Soruşturma da Narkotik polisi tarafından Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne devredildi. Albay'ın sorgusuna Merkez Komutanlığı'nda devam edilirken, diğer iki şüpheli işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.
 

TSK
 // Fehmi Arvas
Keşke Türk Silahlı Kuvetini iyce bir ayıklasaylardıdı iyi olurdu,hiç olmazsa bundan sonra böyle kişiler çıkmazdı.Saygılar !...
13 Ekim 2009 14:04
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler