YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alabora: Ulan demeyin!
Ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur'un, Teşvikiye Camii'nde düzenlenen törenine katılan Mustafa Alabora, Başbakan Erdoğan'ın 'ulan' sözüyle ilgili açıklama yaptı.
Alabora: Ulan demeyin!
20 Kasım 2013 / 22:56 Güncelleme: 20 Kasım 2013 / 22:55

Törene, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, sanatçılar Sümer Tilmaç, Mahsun Kırmızıgül, Mustafa Alabora'nın yanı sıra çok sayıda isim katıldı.

"Sanatçılara ulan demeyin, iyi olmaz"

Törene katılan Mustafa Alabora ,  "Türk tiyatrosunun geleneksel oyunculuğunun çok önemli bir mirasını kaybettik. Ama beni, Nejat ağabey 7 senedir acı çekiyordu, beni daha çok üzen bir şey var; dün Başbakan'ın mecliste 'Ulan hepiniz oradaydınız be' diye sanatçılara hitaben konuşması, Nejat ağabeyin ölümü kadar beni üzdü. Umarım, bu ayrıştırıcı dil düzelir ve bu güzel ülkede kardeşçe, mutlu yaşamamız iyi olur. Buradan Başbakan'a diyorum ki, sanatçılara ulan demeyin, iyi olmaz" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dün AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada,  MGD gecesinde Ahmet Kaya'ya yapılan saldırıyla ilgili ‘ Kimler saldırdı? Gezi Parkı’nda bize saldıranlar saldırdı. Şimdi diyorlar ki ben o sırada tuvaletteydim ben o sırada dışarıdaydım ulan hepiniz oradaydınız. Kamera kayıtlarında hepinizi görüyoruz.” demişti. 

23:36
 // defacto
zoruna mi gitti ulan...
20 Kasım 2013 23:36
500 aracı kim yaaktı
 // abdullah akıman
Sen sanatçı mısın ? Gezi olaylarında devletin araçlarını kim yaktı ?
...
20 Kasım 2013 Çarşamba 23:11
NİYE?
 // ELİTİZM
Niye, sanatçılar gökten, kutsal leylekle mi indirildi. Sanatçının, duvar ustası Memet emmi'den ne üstünlüğü var. Hem sanatçının tanımı nedir? Her laylaylom diyene, sanatçı mı diyeceğiz. Yeter be! Kutsal devlet, kutsal öğretmen, polis, asker.... Hem bunları kim kutsuyor, kriter ne?...
20 Kasım 2013 Çarşamba 23:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler