YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AKP'li başkanın oğlu kaçırıldı
AKP'li başkanın oğlu kaçırıldı
28 Mayıs 2011 10:12
PKK AK Partili başkanın oğlunu kaçırdı...

Diyabakır'ın Hazro İlçesi’nin Ak Partili Belediye Başkanı Fethullah Mehmetoğlu’nun oğlu ve Ak Parti İlçe 2’inci Başkanı Fuat Mehmetoğlu, önceki gece PKK’lı teröristler tarafından kaçırıldı.

Diyarbakır Valiliği, Fuat Mehmetoğlu’nun PKK’lı teröristler tarafından dün gece kaçırıldığını açıkladı. Olay, dün saat 23.30 sıralarında Diyarbakır-Bingöl karayolunun Kocaköy-Gökçen Köyü yol ayrımında bir aracın yandığı ihbarı üzerine jandarma ekiplerinin olay yerine gitmesiyle ortaya çıktı. Ekipler yanan aracı söndürdükten sonra yaptığı incelemede araç şürücüsünün Hazro Belediye Başkanı Fethullah Mehmetoğlu’nun oğlu Fuat Mehmetoğlu olduğunu belirledi. Valilik açıklamasında, “Aracın bölücü terör örgütü mensuplarınca ateşe verildiği ve araç şoförü Fuat Mehmetoğlu’nu da kaçırdıkları anlaşılmıştır. Fuat Mehmetoğlu’nun bulunmasına yönelik olarak yapılan araştırma, soruşturma ve takibe halen devam edilmektedir” denildi. (Vatan) 

Yalancılık uzmanları...
 // Mahfuz Önal
Yaw bu insanlar ne kadar yalan atmayı seviyorlar kardeşim... İnanın bir süre sonra seçim için rant amaçlı bir komplo (uydurma) olduğu ortaya çıkacak. Ama buna rağmen bu Uydurmayı yapanlar hakkında Kamoyunuyanılttıkları için Yalan beyanda bulundukları için ne Basında hicivlere maruz kalacak ne de Olay mahkemelere taşınıp Bunlarla ilgili bir soruştrma yapılmayacak. Bu insanlara mahşer günü yakasına yapışılacak: Niye yaptınız, bizi yanılttınız. Verecekleri ce...
28 Mayıs 2011 12:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler