YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AKP Kılıçdaroğlu'ndan özür bekliyor
AKP Kılıçdaroğlu'ndan özür bekliyor
27 Nisan 2011 13:10
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun hem Başbakan Erdoğan'dan hem de AK parti camiasından hemen özür dilemesi gerektiğini söyledi...

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, ''CHP Genel Başkanı, derhal hem sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımızdan, AK Parti camiasından hem de Türk Milleti'nden bu sözlerini düzeltmek değil, özür dilemek mecburiyetindedir'' dedi.

Elitaş, AK Parti Tomarza İlçe Teşkilatında düzenlenen aday tanıtım toplantısında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Zonguldak Mitingi'nde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine değindi.

Elitaş, şunları söyledi:

''Küfretmeyi içine sindirenleri bu millet içine sindirmez, sandığa gömecektir. Siyaset ahlaklı adamların işidir. Siyaset namuslu adamların işidir. Siyaset hakaret etmeyen, küfür etmeyen adamların işidir. Çünkü bu millet yüce bir millettir. Hiç kimse bu yüce milletin tasvip etmediği, hoş görmediği, kabul etmediği bir davranışı meydanlarda söyleyemez. CHP Genel Başkanı derhal hem sayın Genel Başkanımız ve Başbakanımızdan, AK Parti camiasından hem de Türk Milleti'nden bu sözlerini düzeltmek değil, özür dilemek mecburiyetindedir.'' (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler