YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Akıncı Üssü yanındaki tarlada bakın ne bulundu
FETÖ mensubu darbecilerin 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında karargah olarak kullandığı Akıncı Hava Üssü yanındaki kabak tarlasında 2'si kırılmış 3 bilgisayar bulundu.
Akıncı Üssü yanındaki tarlada bakın ne bulundu
30 Ağustos 2016 / 08:52 Güncelleme: 30 Ağustos 2016 / 10:00

Ankara'nın Kazan ilçesine bağlı Fethiye Mahallesi'nin muhtarı Halil İbrahim Gürağaç, dün akşam üzeri kontrol amacıyla gittiği Akıncı Hava Üssü'nün hemen yanındaki kabak tarlasında 2 dizüstü bilgisayar ve 1 tablet gördü.

Üssü çevreleyen tel örgüye yaklaşık 50 metre uzaklıkta bulduğu bilgisayarlardan birinin sağlam olduğunu fark eden Gürağaç, yağmurun başlaması nedeniyle "ıslanıp zarar görmesin" diye bu cihazı evine götürdü ve jandarmaya haber verdi.

Gürağaç'ın ihbarı üzerine tarlaya gelen jandarma ekipleri, araştırmalarının ardından incelenmek üzere bilgisayarları aldı. Muhtarın yağış sırasında ıslanmaması için evine götürdüğü bilgisayarın da jandarma görevlilerine teslim edildiği öğrenildi. 

"İnşallah birtakım bilgi ve belgelere ulaşılır"

Fethiye Mahallesi Muhtarı Halil İbrahim Gürağaç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 4. Ana Jet Üssü 143. Filo Komutanlığı yanındaki kavun tarlasına kavun almak için gittiğini söyledi.

Kavun yetiştirdiği arazisinin hemen yanındaki kabak tarlasını kontrol ederken de 2 dizüstü bilgisayar ve 1 tablet bulduğunu belirten Gürağaç, şöyle konuştu:

"Bilgisayarlardan biri ve tablet, kırılarak hasar görmüştü. Sağlam olanı da yağmaya başlayan yağmurdan daha fazla zarar görmesin diye korumaya alıp eve götürdüm ve jandarmaya haber verdim. İnşallah bu bilgisayarlardan hain darbecilere ait birtakım bilgi ve belgelere ulaşılır ve 250 kahraman yürekli şehit kardeşimizin kanı yerde kalmaz. Eğer bu bilgisayarlardan bir şeylere ulaşılırsa da kendimi mutlu sayarım."

 

AA

 

Kim yaptı 2
 // Nezir
Çünkü bu kötülüklerin failleri faturayı hep onlara kesiyorlar. Bu aile asırlardır dededen toruna kötülük yaparak her devirde fitne çıkaragelmişlerdir. Stalin’e milyonlarca Müslümanı, Hitler’e 6 milyon Museviyi katlettiren bu melun deccal ailesidir. KökenlerininYahudi olma ihtimali güçlü olan bu ailenin Musevilikle hiçbir alakası yoktur. Musevilerinde bunu anlayamaması onların çok işine gelmektedir....
30 Ağustos 2016 Salı 10:07
Kim yaptı 3
 // Nezir
Hizmetçileri haricinde 7 milyar insanı yeryüzünden yok etmeyi planlayan bu aile,Musevileride elbette katledecektir, O halde her insan bu konuda Musevileri uyarmayı kendisine bir insanlık vazifesi bilmelidir. Arzusuna ulaşabilmesi için şu anda harıl,harıl bir Dünya savaşı çıkartmanın çalışmalarını yapmaktadır....
30 Ağustos 2016 Salı 10:07
Kim yaptı 1
 // Nezir
Kim yaptı,Amerika yaptı, kim yaptı İngiltereyaptı, kim yaptı Almanya yaptı veya fetö yaptı, sanki bütün Devletler işini gücünü bırakmış, hep kötülük yapmakta yarış halindeler,bu mantıken mümkün değil, hiçbir Devlet bu kadar seviyesiz ahlaksız ve utanmaz olamaz. İnsanlar işi sadece kötülük yapmak olan bu zihniyetin, bu Devletlerin içine sızmış ve karargahı İngiltere’de bulunan deccal ailesi olduğunu anladığında Dünya’nın gidişatı değişecektir. Bu konuda da en çok görev Musevilere düşmektedir....
30 Ağustos 2016 Salı 10:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler