YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Akil İnsanlar'a bir şey olursa sorumlusu...
AK Parti Hukuki İşler sorumlu başkanı Mehmet Ali Şahin, "Bu Akil insanlardan birinin başına bir hal gelirse sorumlusu Devlet Bahçeli’dir" dedi.
Akil İnsanlar'a bir şey olursa sorumlusu...
21 Nisan 2013 / 14:27 Güncelleme: 21 Nisan 2013 / 14:34

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Mehmet Ali Şahin, Avrupa Türkiye Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Milli Savunma eski Bakanı Vecdi Gönül, Urfa milletvekilleri, Diyarbakır, Elazığ, Malatya, Mardin, Tunceli illerinden il başkanları ve partililer katıldı.

Burada açılış konuşması yapan Mehmet Ali Şahin, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi eleştirdi. Doğu ve Güneydoğu’yu Bahçeli'nin kafasından sildiğini belirten Şahin, şöyle konuştu: "AK Parti 81 vilayette var olan AK Parti, halkıyla beraber olan AK Parti ne siyasal Türkçülere, ne siyasal Kürtçülere bu ülkeyi böldürmeyecektir. Bu ülkenin teminatı AK Parti'dir. Vur de vuralım öl de ölelim. Dün yine İzmir'de böyle bir slogan, Bursa’da 'onunda zamanı gelecek' demişti Devlet Bahçeli, dün diyor ki 'Akil insanlar bu sözle ürpermelidir'. Ne demek bu Sayın Bahçeli, zamanı gelince talimat verdiğinizde partinizin mensupları bu sloganı atanlar kimi vuracaklar, kimi öldürecekler. Kimi vurmak, kimi öldürmek için talimat vereceksiniz. İzmir'de Akil insanları hedef gösterdiniz. Onlar bu sözden ürkmeli dediniz. Bakın burada ilan ediyorum. Bu akil insanlardan birinin başına bir hal gelirse sorumlusu Devlet Bahçeli’dir."

 

İHA

15:27
 // Ölün
Merak etmeyin, bunların ne ölmeye, nede vurmaya cesareti olur. Bunlar, ancak esip gürlemesini bilir. Pkk savaş halinde iken bu esip, gürleyenler neredeydi. İsrail 9 vatandaşımızı katlederken bunlar, nerede vurup ölüyordu. Ölün, ölün de kurtulalım sizden. Ama asla vuramayacaksınız....
21 Nisan 2013 15:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler