YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Akar'ın yaveri ilk kez görüntülendi
Akar'ın yaveri ilk kez görüntülendi
20 Temmuz 2016 15:52
Terör örgütü FETÖ üyesi olduğunu itiraf eden Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın yaveri Piyade Yarbay Levent Türkkan'ın suçu itiraf ettikten sonraki ilk fotoğrafı ortaya çıktı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın FETÖ'cü yaveri Yarbay Levent Türkkan, "Ben paralel yapı üyesiyim. Bu cemaatte yıllarca gönüllü olarak hizmet ettim. Bugüne kadar cemaatte olduğum abilerime itaat ettim, onlar tarafından verilen emirlere bugüne kadar harfiyen riayet ettim" itirafında bulunmuştu.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın Yaveri Yarbay Levent Türkkan, "Samimi olarak pişmanım. Sadece darbeye iştirak etmekten değil, Fetullah Gülen cemaati mensubu olmaktan dolayı da çok pişmanım. Olayların içindeyim, bu yüzden sorumluluğum var. Fakat ben vatan haini değilim. Polise, sivil vatandaşa kesinlikle silah sıkmam. Sıkmadım da. Darbe girişimi sırasında sivil vatandaşa, polise silah sıkılmasını, bomba atılmasını, tank sürülmesini kesinlikle tasvip etmem mümkün değil." ifadesini kullandı.

1-20160720155437.jpg

DAHA SANATSAL OLABİLİRDİ...
 // ismail emre
Güzel dayak atılmış ama daha sanatsal bir çalışma üzerinde yapılabilirdi..!...
20 Temmuz 2016 Çarşamba 17:02
Vatan Hainleri
 // Recep Özdemir
Bu da kafasını kapıya çarpmış...
20 Temmuz 2016 16:39
NESİLSİZ BİRİNİBN KOMPLEKSİ DEMEK BU OLANLAR.
 // hursit dilaver
ama bel kemerini komutanının boynuna sarıp sıkıştırıyorsun. bu hangi cemaatte var.bu cemaatçilik değil. canavarlık ve cinnet hali..demek kazansanız,ÇAR NİKOLA VE AİLESİne olduğu gibi BİNLERCE KİŞİYİ AİLESİ, AMCASI,DAYISI, ANANESİ, BABANESİYLE FALAN KILÇTAN GEÇİRECEKTİNİZ. Kİ GERİYE NESLİ KALMASIN.bir NESİLSİZ zebaninin kompleksi demek bu.sizin yezid dediğiniz zat, BU ASIRDA BEKLENEN ZATdır. senin okuduğun kitapta da bu var. ama senin zebanin için denilmiyor.zebaninle yaşa emi....
20 Temmuz 2016 Çarşamba 16:38
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler