YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'yi uçuran oy oranı
AK Parti'yi uçuran oy oranı
17 Ağustos 2013 20:43
Son anketlerde AK Parti'nin oy oranının ortalama yüzde 53 olduğunu söyleyen Başbakan Erdoğan, yerel seçimlerdeki aday açıklama sürecini anlattı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin oylarının yüzde 53 ortalamasına yükseldiğini açıkladı.

Bu, Erdoğan'ın bu zamana kadar verdiği en yüksek oy oranı. Erdoğan'ın yerel seçimlerde aday belirleme stratejisi de işliyor.

Yerel seçim adaylarınızı ne zaman açıklayacaksınız?

81 vilayetin tamamında anket yeni bitti. AK Parti'nin oy oranı ortalama yüzde 53. İsim bazında yaptığımız anketlerde değerlendirme sürüyor.

Gerek teşkilatımızla gerek milletvekillerimizle değerlendirme yapıp bir de direkt olarak sadece teşkilat yönetim kurullarının dahil olduğu bir kamuoyu araştırması yapacağız. Bu kanaatleri aldıktan sonra çıkan 3-5 ismi o ildeki halka soracağız.

Halk kimin üzerinde duruyorsa tekrar değerlendireceğiz. Adaylarımızı peyderpey açıklayacağız. Üzerinde ittifak olan isimleri bu süreci beklemeden açıklayabiliriz.

Büyükşehir adaylarını eylül-ekim gibi açıklamaya başlarız.

 

YENİ ŞAFAK

ÇAKTIRMA
 // ZÜPPELER
Mevlüt kardeş, çaktırma. O bizden biri....
18 Ağustos 2013 Pazar 13:13
11:04
 // aç tavuk
Aç tavuk rüyasinda misir görürmüş....
18 Ağustos 2013 11:04
23:22
 // ZÜPPENİN BİRİ
Ayy kankicim bu pis fakirler yüzünden Chp mişkomuz oy alamıyor. Ayol bu makarnacı, kömürcüler Anadolu tayfası hep. Bizim gibi asil, düşünemiyorlar. Üstelik biz avrupai kökenliyiz. Hıh! Ne olacak, dağdaki çobanın oyları işte. Teomancığım, Berk kankan yalan mı söylüyor. Bakın Teo da beni onaylıyor. Yerim o bıyıkları yerim.....
17 Ağustos 2013 23:22
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler