YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'ye sürpriz ziyaretçi! 10 ay sonra..
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, AK Parti Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ile görüştü. Görüşme, AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşti.
AK Parti'ye sürpriz ziyaretçi! 10 ay sonra..
14 Nisan 2014 / 13:15 Güncelleme: 14 Nisan 2014 / 13:55

Görüşmenin başında, basın mensuplarının görüntü almasına izin verilirken, ABD Büyükelçisi Ricciardone, seçimdeki başarılardan dolayı hem Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı hem de Şahin'i tebrik ettiğini belirterek, 'Büyük bir başarı' şeklinde konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'le görüşen ABD Büyükelçi Francis Ricciardone, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i tebrik ettiğini söyledi.

ABD Büyükelçisi Francis Ricciardone, Ak Parti Genel Merkezi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Burada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin'le görüşen Ricciardone, çıkışta gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Görüşmeyi "olağan" olarak nitelendiren Francis Ricciardone, görüşmede ABD Kongresi ve TBMM'deki konuların gündeme geldiğini söyledi.

Aralarında Ukrayna, Suriye, İran, Irak, İsrail ve Filistin'in de olduğu pek çok konuyu görüştüklerini dile getiren Ricciardone, ABD ve Türkiye arasındaki ilişkilerin de ele alındığını ifade etti.

ABD Büyükelçisi Ricciardone, 'Türk-Amerikan ilişkilerini en üst düzeyde tutmamız gerektiğini vurguladık. Aynı zamanda fırsatları da konuştuk' diye konuştu.

Bir kez daha Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Melih Gökçek'i tebrik ettiğini ifade eden Ricciardone, "Sayın Melih Gökçek'e saygım sonsuz. Başarılarını tebrik ettim" diye konuştu.

Etiketler: ,
Geldi de
 // Hercai
İmparatorluğun neden çökmediğine bakıp alınacak tedbirler konusunda amerikayı ve amerika muhiplerini uyarmak için gözlem yapmaya gelmiştir....
14 Nisan 2014 Pazartesi 14:13
14:11
 // İKİ YÜZLÜ SAHTEKAR
Bu maymuna hiç kanım ısınmadı. Bizlere sömürge devlet muamelesi yapmaktan başka işi yok. Sözümona; hükümete vize veriyor(!)...
14 Nisan 2014 14:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler