YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Partiye oy verenleri aşağıladılar!
Millet demokratik hakkını kullandı; sandıkta seçimini yaptı. Seçmenleri cahillikle suçlayıp aşağılayan Ayşe Arman, Pelin Batu ve Şirin Payzın, halkı aşağılamakta birbirleriyle yarıştı...
AK Partiye oy verenleri aşağıladılar!
31 Mart 2014 / 18:23 Güncelleme: 31 Mart 2014 / 18:34

Türkiye dün sandık başına gitti; yerel seçimler başarıyla tamamlandı. Seçim öncesinde partililer arasında yaşanan yarış bir yana; kamuoyunun yakından tanıdığı 3 kadın gazeteci-yazar milleti küçümsemekte birbirlerine fark attı. 
 
Takvim'de yer alan habere göre, gazete köşelerinden ve Twitter'dan gerçek yüzlerini gösteren Ayşe Arman, Pelin Batu ve Şirin Payzın, seçmenleri cahillikle suçladı.
 
Pelin Batu, Aziz Nesin'i hatırlattı
 
Milliyet yazarı Pelin Batu, köşesinde iktidar partisi lehinde oy kullananların küçük hesaplar uğruna büyük resmi göremediğini ve sorgulamadığı için körleştiğini yazdı. Aziz Nesin'i en çok bugünlerde andığını anlatan Batu, yazısının başlığını da 'Aptallık tarihi' olarak attı. Söylemini daha da ileri götüren Pelin Batu, kendinden olmayan seçmenin aptal olduğunu ve uzun vadede birer vatan hainine dönüşeceklerinin altını çizdi. 
 
Adı gibi Şirin olmadı 
 

Gazeteci Şirin Payzın da Twitter'dan yazdığı yorumlarla şaşkınlık yarattı. Ekranlarda boy gösteren Şirin, tuhaf sözler sarfetti. Son dakika olarak attığı tweet'inde Şirin Payzın şunları dile getirdi: "Erzurum'un Karayazı ilçesi köylerinde jandarma evleri dolaşıp AKP'ye oy vermedikleri takdirde halkı sürgünle tehdit etti. Halk ayakta..." 
 
Ayşe Arman cahil dedi!
 
İstanbul Şişli'de bir okulda gözetmen olarak görev yapan Ayşe Arman, attığı tweet'lerle oy verme sürecinden dert yandı. Oy vermeye gelen kalabalıktan şikayet eden Arman, yine seçmeni aşağıladı. Okuma yazma bilmeyen seçmenin bulunduğunu ve ne yapacaklarını bilmediklerini yazan Arman, sanki seçmenin parti logosunu bilmiyormuş gibi tweet'inde 'Okuma yazma bilmeyenler var. Ne yapacağını bilmiyor, kabine giriyorlar kime oy veriyor onlar?' diye yazdı.

şirin
 // birisi
Şirinin söylediklerinde ne var anlamadım. Bir haber iddiasını paylaşmış sadece....
01 Nisan 2014 01:54
01:15
 // erdal
assagilik patron yalakalari...
01 Nisan 2014 01:15
20:15
 // Rızvan
Bu üç salağı niye önemsiyorsunuz ki?...
31 Mart 2014 20:15
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler