YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'ye kum torbalı siper
AK Parti'ye kum torbalı siper
25 Ağustos 2010 19:17
AK Parti İl Başkanlığı binasına yoğun koruma. İl başkanlığının bulunduğu binanın güvenliğini sağlayan polis kulübesinin önüne kum torbaları yığıldı.

Hakkari'de, AK Parti İl Başkanlığının da bulunduğu binanın güvenliğini sağlayan polis kulübesinin önüne, kum torbaları yığıldığı dikkati çekiyor.

AK Parti İl Başkanlığı ile merkeze bağlı Durankaya beldesi belediyesine ait bir ofisin de bulunduğu Kayacan Caddesi'ndeki İl Özel İdaresine ait iş hanının güvenliğini sağlayan polis ekibi aracına, terör örgütü PKK üyeleri tarafından yaklaşık 1 ay önce düzenlenen silahlı ve el bombalı saldırının ardından güvenlik önlemi artırıldı.

Binanın giriş katında bulunan polis kulübesinin önüne, kum torbaları yığıldığı dikkati çekiyor. Kum torbalarının arkasında 24 saat dönüşümlü olarak nöbet tutan polis memurları, binanın güvenliğini sağlıyor.

Vali Muammer Türker, yaklaşık bir ay önce bina önündeki polis aracına el bombalı ve silahlı saldırı düzenlendiğini, burada nöbet tutan polisin güvenliğini sağlamak için bu önlemin alındığını belirtti. AA
 

İŞTE RECEP BEYİN TÜRKİYESİ!
 // M. SALİH ÖZBEY
BU FOTOĞRAFLARİ ÇOĞALTIP DAĞITIN.


Bildiğiniz gibi bu fotoğraf, AKP İl binasının son halini gösteriyor.
Bir İki gün önce çekilmiş
Polisleri 24 saat nöbet tutukları ,’Hakkari ‘AKP’nin il binası ..
Sadece bu resim, AKP’nin Türkiye yi getirdiği noktayı en iyi delilidir.
Referandum için başka söze gerek yok bu resimler her şeyi ne kadar da güzel anlatıyor.
Görüntü sanki Savaş halinde ki bir ülkeden!
Mesela, IRAK’ dan değil .
Afganistan dan,...
26 Ağustos 2010 04:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler