YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti’ye kapatma davası hazırlığı!
Akşam Gazetesi yazarı Murat Kelkitlioğlu, iki Yargıtay cumhuriyet savcısının AK Parti’ye kapatması açmak için hazırlıklara başladığını söyledi.
AK Parti’ye kapatma davası hazırlığı!
25 Mart 2014 / 20:35 Güncelleme: 25 Mart 2014 / 20:36

İşte Kelkitlioğlu’nun o iddiası:

Hedefe Başbakan Erdoğan’ın konulduğu iktidarı yıpratma operasyonu bütün hızıyla sürüyor. Devletin çeşitli kurumlarında saf tutmuş ‘paralel yapı’nın unsurları son olarak ‘Nasıl bir darbe vurabiliriz?’ telaşı içinde. Dinlemeler, montaj görüntüler, takipler, iftiralarla amacına ulaşamayan bu kesimlerin, şimdi de başka bir hazırlığın içinde olduğunu öğrendik.

İki Yargıtay Cumhuriyet Savcısı, AK Parti’ye kapatma davası açmak için hazırlıklara başlamış bile. Şimdiden duyabiliyorum! ‘Bu bilgi zaten günlerdir Twitter’da dolaşıyordu’ diyenler olacaktır. Ancak kimileri gibi sosyal medyada dolaşan her bilgiyi doğru kabul etmediğim için bunun teyidini aldım. Dava hazırlığı için kısa bir süre önce düğmeye basılmış.

Başbakan Erdoğan’ın söylediği gibi, seçim sonrası Yargıtay ve Danıştay’da çok köklü bir revizyona gitmek şart gibi gözüküyor.

15:42
 // Oki
Bu ne böyle?Her türlü anarşinin odağı,koruyucusu ve Eylemcisi olan CHP görmezden geliniyor ama hizmetleriyle halkın çoğunluk oyunu alan AK PARTI için kumpas kuruluyor!Buna rezaletin son perdesi derler!!!PES YAHU !!!...
26 Mart 2014 15:42
15:05
 // bi dur
katılıyorum paralelin malum bulunduğu konum bir an önce revizyon şart sayın başbakanım kalın sağlıcakla......
26 Mart 2014 15:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler