YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Partili vekillerden Hakan Şükür'e tokat gibi cevap!
Başbakan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklamasının ardından Hakan Şükür'den gündeme damga vuran bir Tweet geldi. Hakan Şükür'ün o Tweet'ine AK Partili vekillerden tokat gibi cevaplar geldi.
AK Partili vekillerden Hakan Şükür'e tokat gibi cevap!
02 Temmuz 2014 / 11:00 Güncelleme: 02 Temmuz 2014 / 15:23

Hakan Şükür'ün Başbakan Erdoğan'a yönelik olarak yaptığı yoruma cevap AK Partili isimlerden geldi.

İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin, "Hayır işleri için hırsızlığı, rüşveti, komisyonu meşru gören dindar bir Cumhurbaşkanı adayı olmak.." ifadelerine AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan ve AK Parti Ankara Milletvekili Zelkif Kazdal'dan tepki geldi.

"Ahlaki düzeyi nereden edindin Hakan?"

AK Partili Kazdal, "Ağababalarının vasıflarını Başbakan'a izafe etmek ucuzluğu. Bu ahlaki düzeyi nereden edindin Hakan. Aynaya bak sen..." sözlerini kullandı.  

Bülent Turan'dan Şükür'e: Tweet vekili

Bülent Turan ise Hakan Şükür'ü bu sözlerle vurdu: "2 aydır 1 kez Meclis'e geldin mi? Bak sadece 1 kez diyorum sayın tweet vekili?!!!"

"Hakan Şükür hangi cüretle..."

Şükür'e yönelik olarak din adına her türlü takiyye ve riyayı meşru görenler, hangi cüretle dini değerler üzerine konuşabilmeyi kendilerinde hak olarak görüyorlar, ifadelerini kullanan AK Partili Dağ, Anadolu insanın dişinden tırnağından arttırıp verdiği Kurban paralarıyla papaz okullarına bağış yapanlar fetva verecek en son kişilerdir, dedi.

Hala anlamadınız mı?

Hakan Şükür'ü istifaya davet eden tepkisini şu sözlerle sürdürdü:

"Her türlü iftirayı attınız millet size cevabı sandıkta verdi. Bu yediğiniz şefkat tokadı değil milletin tokadı, siz hala anlamadınız mı? Milletin Başbakanımıza verdiği oyla vekil seçildiniz, zerre kadar helal haram biliyorsanız, aldığınız maaşın helal olmadığını bilir, istifa edersiniz"

Hakan Şükür, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin olarak Twitter’da yayınladığı mesajda "Dini değerleri sömüren, sonra da camilerde hırsızlık ve rüşvetten bahsedilmesine müsaade etmeyen dindar Cumhurbaşkanı adayı olmak. Konumu gereği herkesi sevgiyle kucaklaması gerekirken, Ramazan, oruç demeden hala nefret vaizliği yapan bir Cumhurbaşkanı adayı olmak. Hayır işleri için hırsızlığı, rüşveti, komisyonu meşru gören dindar bir Cumhurbaşkanı adayı olmak." İfadelerini kullanmıştı.

 

08:46
 // gurbetçi
Hakan Şükür siz kendinize bakin öz kardeşleri bir birine küstürdünüz bizi dinimizle vurmaya kalktızız doğruluğunuza inanmıştık? Sizin hocaniz varsa bizimde ALLAHIMIZ var.Allah her zaman doğrunun yanindadir vebalini nasil ödeyeceksiniz.Mübarek günde kendinize gelin artık...
03 Temmuz 2014 08:46
20:10
 // Fatma narin
Seni allah islah etsin...
02 Temmuz 2014 20:10
11:58
 // nikolix vurur
bu ülkede enson konuşacak adam sen oldun hakan bey yediğin her lokma haram beleş maaş almak nedir fakir fukaranın hakkını yemek nedir sen ve ağababaların iyi bilir sizin yiyici ve bölücü olduğunuzu kundakdaki çocuklar bile öğrendi....
02 Temmuz 2014 11:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler