YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'li Kapusuz: TSK'ya talimat verildi
Kastamonu'da düzenlenen iftar programında konuşan Salih Kapusuz, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne gerekli talimatın verildiğini ve Suriye'ye doğrudan bir müdahalenin olabileceğini söyledi.
AK Parti'li Kapusuz: TSK'ya talimat verildi
04 Temmuz 2015 / 02:30 Güncelleme: 04 Temmuz 2015 / 08:50

Ak Parti MKYK Üyesi Salih Kapusuz, Kastamonu'da partisinin İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftara katıldı. Düğün salonundaki iftarda konuşan Kapusuz, "Geçici bir hükümet gibi görünsek de kalıcı hükümetin alması gerekli olan kararlar her neyse, hepsini almaya, nokta nokta her işi takip etmeye, gerekli her türlü tedbiri almaya devam ediyoruz" dedi.

ak1.jpg

Bu doğrultuda Suriye'deki gelişmeler karşısında TSK'ya talimat verildiğini ifade eden Kapusuz, şöyle konuştu: "O bölgede Türkiye'ye zarar verecek en ufak bir gelişme olursa angajman kurallarımızı değiştirdik. 'Gerekirse vuracaksınız, hiçbir talimata ihtiyaç duymayacaksınız' dedik. Elbette maceracı falan da değiliz ama ülkesine, milletine, onuruna, haysiyetine, şerefine sahip olmak bu milletin özünde vardır. Bu milleti temsil eden Ak Parti'nin bir tek derdi vardır, milletine ve değerlerine layık olmaktır."

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler