YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'den istifa eden vekiller o partiye mi geçiyor?
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partilerinden istifa eden milletvekilleriyle görüştüklerini doğruladı.
AK Parti'den istifa eden vekiller o partiye mi geçiyor?
23 Ocak 2014 / 13:59 Güncelleme: 23 Ocak 2014 / 14:02

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partilerinden istifa eden milletvekilleriyle görüştüklerini doğrularken, ilerleyen zamanlarda bu konuyla ilgili gelişmelerin olabileceğini söyledi.

Eskişehir'de partisinin il binasında düzenlediği basın toplantısında konuşan Destici, bir gazetecinin "AK Parti'den istifa eden milletvekillerinin BBP'ye geçeceği iddiaları var. Bu konuyla ilgili ne söylemek istersiniz?" sorusuna, "Hepsi geçecek" diyerek esprili bir yanıt verdi.

"Önümüzdeki günlerde önemli gelişmeler yaşanacak"

Destici, toplumun her kesimi ile görüştüklerini belirterek, partilerinden istifa eden milletvekilleri ile de görüştüklerini kaydetti. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) ayrılan milletvekillerini partisine davet eden Destici, "Türkiye'de özellikle yerel seçimlerden sonra, tabii yerel seçimlerin sonucuna göre Türkiye çok büyük bir ihtimalle erken bir genel seçim yaşanacak. Gidişat bu şekilde devam ederse bu görüntü var şu anda. Tabii ona yönelik pek çok çevrenin birtakım hazırlıkları var. Ankara bu anlamda çok hareketli. Ankara kulislerinde bunlar görüşülüyor. Bizim de görüştüklerimiz, konuştuklarımız var. Bu anlamda biz AK Parti'den istifa eden ya da Milliyetçi Hareket Partisi'nden istifa eden arkadaşlarla da görüşüyoruz. İşin açıkçası hepsini de BBP'de görmek isteriz" dedi.

"Önümüzdeki günlerde bazı gelişmeler yaşanabilir" diyen Destici, "Tabii ben kesinleşmeden hiçbir konuyu basınla paylaşmam doğru olmaz diye düşünüyorum ama şu bir gerçek; alternatif Büyük Birlik Partisi, toparlanma adresi de BBP'dir" diye konuştu.

 

İHA

YANLIŞ YAPMA DESTİCİ.
 // SADIK ETGİ
cenneti mekan rahmetli'nin kemiklerini sızlatma DESTİCİ. ALPERENLER SENİDE AFFETMEZ SONRA....
24 Ocak 2014 Cuma 01:42
16:02
 // H.Köksal
Abdüllatif Şeneride kaydedin.

...
23 Ocak 2014 16:02
%0,01 oy oranı
 // yılmaz türk
BBP li Sivas Belediye Başkanı Sivas'ı ihya etti ya ???? Sayın Destici de Türkiye yi ihya eder.Sizi 24 gözle bekliyoruz !!! ???...
23 Ocak 2014 Perşembe 14:41
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler