YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'den istifa eden başkanın elinde bakın ne var!
AK Parti Şırnak İl Başkanı Mehmet Demir, yönetim kurulu üyesi 40 kişi ile birlikte partilerinden istifa ettiklerini açıkladı.
AK Parti'den istifa eden başkanın elinde bakın ne var!
30 Mayıs 2014 / 20:57 Güncelleme: 30 Mayıs 2014 / 21:09

Demir’in açıklamaya, Fetullah Gülen’in ’Mefkure Yolculuğu’ adlı kitap ile katıldığı görüldü.

Ak Parti Şırnak İl Başkanı Mehmet Demir, parti binasında bugün düzenlediği basın toplantısında, yönetim kurulu üyesi 40 arkadaşıyla birlikte istifa ettiklerini duyurdu.

İstifa gerekçeleri konusunda bilgi vermeyen Demir, "26 Mayıs 2012 AK Parti 4’üncü olağan kongresinde başlamış olduğumuz AK Parti Şırnak İl Başkanlığı görevini bugün itibariyle bırakacağız. Bize göre siyaset, halkın hoşnutluğu çerçevesinde, Hakka hizmet davasıydı. Biz o günden bugüne, bu çizgide gönül rahatlığı içinde alnımızın ak, başımızın dik olduğu bir istikamette, bu noktaya kadar getirdiğimizi net bir şekilde ifade edebiliriz. Milletimize ihanet etmeyeceğimizi belirtmek isteriz. Bugün yine gönül rahatlığı içerisinde milletimize hizmetten başka, hiç kimseye hizmet etmediğimizi özellikle vurgulamak istiyorum. Bu süre içerisinde birlikte çalıştığım arkadaşlara ben şahsen hakkımı helal ediyorum. Onların da haklarını helal etmesini diliyorum. İnşallah ilimiz, partimiz için hayırlı olur" dedi.

İstifa konusuyla ilgili sorular üzerine Başkan Demir, "İnşallah görüşeceğiz, söyleyeceğimiz şeyler var" dedi.

Demir, istifa açıklaması boyunca elinin altında Fethullah Gülen’in ’Mefkure Yolculuğu’ adlı kitabın bulunması dikkat çekti. Demir açıklamasını ardından kitabı elinden bırakmadı.

17zkua.jpg

Yeni kitabı

Kırık Testi serisinin son kitabı olan ’Mefkure Yolculuğu’, Fethullah Gülen’in Amerika’da yapmış olduğu ve 19 Haziran 2012- 22 Eylül 2013 tarihleri arasında yayınlanan çeşitli sohbetlerinden oluşuyor. Kırk farklı sohbette Gülen, insanları, meleklerden dahi ulvi olan potansiyellerini keşfetmeye ve hakiki insanlık semasıyla buluşmaya çağırıyor.

 

DHA

20:20
 // vatandas
Abd ajanlarin ak partide işi olmamali hepsini temizlemeli...
31 Mayıs 2014 20:20
01:49
 // KİTAP OKUYAN MAYMUN
Ak parti'deki bunun gibi beyinsiz ucubeler hala var. Hepsini chp ve mhp ye iteleyin gitsin....
31 Mayıs 2014 01:49
Herkes kendi yoluna
 // I.Türkmenoglu
Bu kitaplarin hepsini rahatlikla cöpe atabilirsiniz..hic birisinin icerisinde islam harfleri ve ayetler yer almamaktadir..müsterih olunuz.....
30 Mayıs 2014 Cuma 21:13
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler