YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti'den anlamlı ziyaret
AK Parti'den anlamlı ziyaret
07 Mayıs 2011 18:10
AK Parti milletvekili adayları Memecan ve Yıldırım, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını Şarkışla'da sürdüren AK Parti Sivas Milletvekili adayları Mesude Nursuna Memecan ve Adem Yıldırım, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu'nu ziyaret ederek Anneler Günü'nü kutladı.

23. dönem AK Parti İstanbul Milletvekili olan ve 24. dönem milletvekilliği seçimlerinde memleketi Sivas'tan aday olan Mesude Nursuna Memecan ile diğer aday Adem Yıldırım, seçim çalışmalarını Şarkışla'da sürdürdü.

Memecan ve Yıldırım, 2009 yerel seçimleri öncesinde Kahramanmaraş'taki helikopter kazasında yaşamını yitiren Büyük Birlik Partisi kurucu genel başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu'nu da Yıldırım Mahallesi'nde ikamet eden kızı Maviş Ocak'ın evinde ziyaret etti. Sivas'tan ziyaret için kısa bir süreliğine kızı Maviş Ocak'ın evine gelen Fidan Yazıcıoğlu ile sohbet eden Memecan ve Yıldırım, Yazıcıoğlu'nun elini öperek Anneler Günü'nü kutladı. Ziyaretten dolayı Memecan ve Yıldırım'a teşekkür eden Yazıcıoğlu, seçim çalışmalarında adaylara başarılar diledi.

Memecan ve Yıldırım, daha sonra AK Parti Şarkışla İlçe Kadın Kolları tarafından bir düğün salonunda düzenlenen Anneler Günü programına katıldı. Adaylar, salonda bulunan kadınların Anneler Gününü kutladı.

Programa, partinin il ve ilçe yöneticileri de katıldı. Programa katılanlara misafirlere gül dağıtıldı. AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler