YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ak Parti'de hazırlıklar tamam
Ak Parti'nin Cumhurbaşkanlığı adayının açıklanmasına saatler kaldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın adaylığına kesin gözüyle bakılırken toplantının yapılacağı ATO Kongre Merkezi'nde de hazırlıklar büyük ölçüde tamamlandı.
Ak Parti'de hazırlıklar tamam
01 Temmuz 2014 / 01:25 Güncelleme: 01 Temmuz 2014 / 01:27

AK Parti'nin cumhurbaşkanı adayının açıklanacağı ATO Kongre Merkezinde hazırlıklar büyük ölçüde tamamlandı. Parti genel merkezinden, cumhurbaşkanı adayı tanıtım toplantısının yapılacağı ATO Kongre Merkezine kadar çıkan yollar bayrak ve flamalarla süslendi.

Yaklaşık 4 bin kişinin davet edildiği toplantının gerçekleştirileceği Kongre salonu, koridorları ve binanın dışı güvenlik şeritleriyle kapatıldı ve giriş için kontrol noktaları oluşturuldu. Salon içinde başbakan yardımcıları, bakanlar, parti genel başkan yardımcıları ve milletvekilleri ile diğer davetlilerin isimleri koltuklara yapıştırıldı. Sinevizyon gösterisi için sahneye perde kuruldu.

Sahnede kürsünün arkasına yerleştirilen multivizyon perdesinden partinin seçim müziklerinden "Dombra" şarkısı ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın yerel seçimin ardından balkon konuşması sırasında çalan "Zor olsa da dönmem senin yolundan" şarkısının denemeleri yapıldı. Parti bayraklarıyla süslenen salonda, parti teşkilatından 250 kişinin çalıştığı belirtildi.
 

AK.PARTİ
 // M.N.A
Allah Ak parti ve sayin Başbakanımızın yar ve yardımcısı olsun. ülkemizi yüz üstü düşürmek için çalışan bu hainleri satılmışlari bildiği gibi yapsin...
01 Temmuz 2014 01:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler