YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti müjde paketini açıklıyor!
AK Parti seçimlere yönelik hazırladığı sosyal paketi 22 Eylül'de açıklayacak. Paketin içeriğinde iş, zam, maaş, faizsiz kredi gibi pek çok müjde var.
AK Parti müjde paketini açıklıyor!
14 Eylül 2015 / 03:53 Güncelleme: 14 Eylül 2015 / 08:27

AK Parti'de kongre sonrası yol haritası belirlenirken; gözler 22 Eylül'de yapılacak beyanname ve aday tanıtım toplantısına çevrildi.

Yeni Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri ile bir araya gelen Genel Başkan Ahmet Davutoğlu, seçimler için startı verdi.

Yeni Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Seçim İşleri Başkanlığı ve komisyonların kurulması ile birlikte, tüm birimlerde 22 Eylül'de yapılacak Beyanname ve aday tanıtım toplantısı için çalışmalara başlandı.

ch1-004.jpg

MEZUN GENCE MAAŞ İMKANI

Yeni beyannamede, emekliler, kadınlar ve gençlere yönelik vaatler üzerinde durulacak. Ailelerdeki sosyal güvenceli sayısının maksimuma çıkartılması için bir dizi adım atılacak.

Emekli maaşlarına yapılacak zam gözden geçirilecek, faizsiz ve geri ödemesi kolay kredi verilecek. Her eve en az bir istihdam sağlama, gençlere mezuniyet sonrası maaş, kadınların istihdamını kolaylaştırma, kadının sosyal şartlarını geliştirme gibi vaatler de yer alacak.

yn1.jpg

 

TAKVİM

kpss li 4c hk
 // kpss 4c magdurları
kpss li 657/4c liler kadrolarını geri istiyor....
03 Ekim 2015 Cumartesi 02:40
 // akif
Bedelli askerlik yok mu...
14 Eylül 2015 22:10
1
 // 1
taşeron şirketlere itibar etmeyin çağdaş koleligin ileri seviyesi kapatılsın hepsi dönemlik alacaksa devlet yada sirket maliyetine katlanacak yada devamli işçi alacak benden vergiler kat kat acımasızca orantısız alınırken şirketlere tüm imkanları sağlamaktan geri kalmayan her türlü Sahtekarlıklarına izin veren meclisinde patrondan kodamandan gayri insan bulunmayan devleti Allah aynı adaletle kahretsin.suphesiz aynısını sizde yaşayacaksınız. ...Ya Sabır ismiyle bekliyoruz Ya Kahhar ismiyle görüp ...
14 Eylül 2015 21:58
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler