YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti konvoyunda kaza
Adıyaman'da Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'ün konvoyunda meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
AK Parti konvoyunda kaza
13 Mayıs 2010 / 18:07 Güncelleme: 13 Mayıs 2010 / 18:17

Alınan bilgiye göre, bakanlığıyla ilgili çeşitli programlara ve açılışlara katılmak için Adıyaman'a gelen Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün'ün de bulunduğu konvoydaki bir araç, Gölbaşı Caddesindeki tören alanına giriş yapmak için şerit değiştirdiği sırada önündeki araca çarptı.

Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Nejat Koçer'in bulunduğu makam otomobili de bu otomobillerden kaçmak için manevra yaptığı sırada hızla bankete vurdu.

Kazada hafif yaralanan AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan,  İl Genel Meclisi Başkanı Necmi Baykan ile AK Parti Besni ilçe Başkanı Mehmet Eyüp Emre, Adıyaman Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, hastaneye gelerek yaralılara geçmiş olsun dileğinde bulundu, yetkililerden durumları hakkında bilgi aldı.

GSO Başkanı Nejat Koçer, yaptığı açıklamada, ''Havaalanından ayrıldık ve herkeste bir telaş vardı, sanki yarış halindeydi. Tören alanına geldiğimizde karşı şeride bizden önce dönüş yapan iki otomobil çarpıştı, şoförüm bu araçlara çarpmamak için direksiyonu kırdığı sırada otomobilimiz bankete çarptı. Kaza sırasında emniyet kemerim bağlıydı'' diye konuştu. AA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler