YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ak Parti Kongresi'ne doğru...
27 Ağustos tarihli Ak Parti 1. Olağanüstü Kongre'nin detayları netleşmeye başladı. Yeni slogan ise; 'Hep Birlikte Yeni Türkiye' olacak.
Ak Parti Kongresi'ne doğru...
19 Ağustos 2014 / 16:04 Güncelleme: 19 Ağustos 2014 / 16:08

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın 12. Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından yeni genel başkanını seçmek için kongreye giden AK Parti'de kongre çalışmaları hız kazandı. Ankara Arena Spor Salonu'nda gelecek hafta Erdoğan'ın yemin töreninden bir gün önce yapılacak kongrenin, diğer kongrelerden farklı olacağı belirtildi.

Kalem veya çanta

Tayyip Erdoğan'ın Genel Başkan olarak son kez partilerle sesleneceği ifade edildi. Kongre ile ilgili diğer detaylar şöyle:

Sembolik hediye

AK Parti için büyük önem taşıyan kongrede delegelere küçük ama sembolik hediye verilecek. Bu hediyenin kalem, çanta gibi günün anlamını taşıyan bir hediye olması planlanırken bu konuda karar bu hafta verilecek.

Eengelliler için özel giriş

Kongrede engelli vatandaşlar için özel bir giriş ve tuvaletler olacak. İçeriye giremeyen delegeler ve partiler için dışarıda dev ekranlar kurulacak. Burada çay ve kahve ikramı da yapılacak.

Muhalefet çağrıldı

Davetiyeler hazır

Kongreye ilişkin basılacak davetiye de sade olacak. Davetiyenin üzerinde AK Parti'nin yeni dönemine vurgu yapan 'Hep Birlikte Yeni Türkiye' sloganı yer alacak. Davetiyeler, muhalefet başta olmak üzere siyasi partilere, sivil toplum örgütlerine gönderilecek. Kongreye yabancı devlet başkanları yerine temsilci düzeyinde davet yapılacak.

 

TAKVİM

doğrucular seninle
 // aydan syl
allahım seninle olsun.seni çok seviyoruz erdoğan....
19 Ağustos 2014 17:18
doğrucular seninle
 // aydan syl
allahım seninle olsun.seni çok seviyoruz erdoğan....
19 Ağustos 2014 17:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler