YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AK Parti İstanbul'da zaferini ilan etti
AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Büyükşehir Belediyesi'ni kazandıklarını belirterek, "CHP bir kere daha kaybetti" dedi. Babuşçu, AK Parti karşıtı cephe ile Sarıgül'ün kaybettiğini söyledi.
AK Parti İstanbul'da zaferini ilan etti
30 Mart 2014 / 22:38 Güncelleme: 30 Mart 2014 / 22:39

Aziz Babuşcu şunları söyledi:

"Biz Recep Tayyip Erdoğan'ın teşkilat mensupları olarak şu anda İstanbul'da seçim kurumlarının bütün okullarda, sayımın tasnifin devam ettiği her noktada, üstlendikleri sorumluluğun farkında olarak sonuçları bize aktarıyorlar. Şu andaki verilere göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kadir Topbaş ile AK Parti'de devam ediyor."

Aynı zamanda son gülenin iyi güleceği anlayışı içerisinde sükunetle takip ederiz. Sonuçlar açıklandığında yine sükunetle coşkumuzla bayramımızı ederiz

Bu seçimin iki kaybedeni vardır; AK Parti karşısında cehpe oluşturanların tamamı ile CHP'nin adayı olarak ortaya çıkan ama bize göre o cehphenin adamı olan Mustafa Sarıgül'dür.

AK Parti teşkilatı 2009'da kazanarak CHP adayı Kılıçdaroğlu'nun genel merkezine yürütmüştü. Şimdi Sarıgül'ü de CHP Genel Merkezi'ne doğru yürütüyoruz.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler